BGONAIR Live

ДБ: Настояваме проектобюджетът да бъде изтеглен и преработен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
И този бюджет е правен от Пеевски! Протести и оставка!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Не харесахте бюджета Желязков, сега ще имате "по-хубав". Че и корупцията преборихте. Браво, браво!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
30 години кой ли не краде, никакви реформи, а населението като брашнян чувал се изтръсква.Никаква стратегия за развитие, не случайно няколко милиона българи живеят в чужбина и не се връщат. До 2020 нямаше сериозни кризи и войни, можеше страната да се развие технологично и инфраструктурно. Къде е Полша, Чехия, къде сме ние?
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Мдааа. Сега ще се разбере кой организира протестите от декември - джензитата ли бяха, или хората с пачките от хибридния сектор. Защото ако да били джензитата, всички сега трябва да се изсипят отново на огромен протест. Но на мен ми се струва, че това няма да се случи...
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
Референдум за независимост на България от ЕС!
отговор Сигнализирай
20
ГрудЮ
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
Спечелете изборите и тодаваж... ана така както изглежда и ДБ и ПП са за последен ппът в НС
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
ВНИМАНИЕ - АСЕН ВАСИЛЕВ КАТО Е НА ВЛАСТ ЗАЛАГА В БЮДЖЕТА ВДИГАНЕ НА ПРИХОДИТЕ ОТ ДДС С БОМБАСТИЧНИТЕ 33 ПРОЦЕНТА, ТЕГЛИ ПО 16 МИЛИАРДА ДЪЛГОВЕ, КАТО ОПОЗИЦИЯ ПЕСТИ ХАХАХАХАХАХАХАХАГЕРБАДЖИИТЕ И ТЕ СЪЩИТЕ САМО ЧЕ НАПОЛОВИНА ПО-МАЛКО ЛАКОМИ.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Кога ще са протестите? Че след седмица заминавам на море в Гърция/
отговор Сигнализирай
17
Евролиберал
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 11
Единствено Асен Василев може да прави бюджети в България!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
А непалците една производителност носят...Всъщност са съгласни да работят за максимум 500 евро затова българският работник не е производителен. А и никой от целия ЕС не е достоен работиник за червените олигарси, щото нямало работници в съюз от 500 милиона души, които не се нуждаят от разрешителни.
отговор Сигнализирай
Новини