BGONAIR Live

Празни хотели по морето: Високо ДДС, липса на работници, загубени пазари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

105
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 6
Много хора очакваха и се надяваха на ЕС и после на приемането на Еврото! И какво?
отговор Сигнализирай
104
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Така ше бъде и сЕвровизията догодина!
отговор Сигнализирай
103
Мен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Всеки един предприемач независимо то типя бизнес поема риск и се конкурира с отаналите в бранша. Ако не успее бизнеса фалира и това е съвсем в реда на нещата. Ако има нужда от продукта мястото му ще бъде заето то някой друг, който се справя по добре, а пишман предприемача ще си търси работа. Пазарната икономика всъщност е много *** и ефективен механизъм за саморегулация. Добър продукт на правилната цена - печеливш бизнес. Ако не - сори пич в чистота има търсене.
отговор Сигнализирай
102
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Пропуснали сте мазута в заглавието.
отговор Сигнализирай
101
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 8
Кой управлява миналата година лятото-лошият Борисов. Как беше туризЪмът-с рекорден ръст. Какво стана след една година-пълен провал. Започнахте ли да вдявате какъв си го надянахте четвъртит сами? И да не сте още, ще почнете много скоро. Това е само началото и ако не забравите дъвката "Борисовия модел", съвсем скоро ще си спомняте с умиление, както за "модела", така и с ужас за Виденов. *** помни 3 дни и може да настъпва една и съща мотика, колкото си иска. За да може после на воля да псу*ва!
отговор Сигнализирай
100
Трандафор Босев
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Хотелите бяха пълни с евтини туристи. Сега цените са почти, като навсякъде. Мутрите монополизираха търговията и доставките по морето и сега си берем плодовете. За закуска със салам Камчия, домати, краставици от вчера и фалшив алкохол, как да стане, пък било и Ол инклузив? Спасяването на давещите се е дело на ........
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ами вече отдавна сме в капитализма! Сега голямата гръцка и испанска риба изяжда малката българска рибка! Това е философията за съжаление!
отговор Сигнализирай
98
Ужас
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Много са нещата. Но на първо място, наравно с цените е и лошото качество на продукти и услуги. Туриста харчи, но иска насреща подобаващо ниво. Тук масово е зле работата. Има и добри места, но преобладават лошите. И какво реват? Ние сме сигурно единствената държава с прилична природа и море, на която населението в такива мащаби ходи на почивка в съседната. Дали гърците ходят толкова много в Италия? Лош продукт при нас и алчни бизнесмени, това е. Искат да им плащаме, ако може даже без да ходим...
отговор Сигнализирай
97
xxx
преди 3 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Мисля и не мога да се сетя... Кой друг бизнес ни продънва ушите минимум по 4 пъти годишно /преди зимен сезон и след зимен сезон, преди летен сезон, след летен сезон/ как всички му пречат и никой не му помага - данъци, държава, общини, визи, транспорт, времето, съседните държави, работната ръка ... а от доста време и клиентите - минали и потенциални бъдещи. Всички му пречат, от никой не са доволни, всички сме виновни... Само хотелиери и ресторантьори целите в бяло. Сами си правят антиреклама.
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
искате свободен пазар, евро и шенген, Сега ще разберете , че това не защитава местните слаби икономики, а силните . Искааааам евраци, в клуба на богатите длъжници.
отговор Сигнализирай
Новини