BGONAIR Live

Празни хотели по морето: Високо ДДС, липса на работници, загубени пазари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

87
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Подвеждаща статия. Защо не пишете видоко ЦЕНИ. Какво ДДС намесвате тук. Така е, опитват се да изкарат ддс-то виновно а не алчността им
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 7 Не харесвам 2
Морето никога не е било евтино за българи! Времето на работническите карти за Приморско отдавна мина! Спомням си че имаше такива,където теглеха заем за да отидат на море! А Слънчев бряг,Златните,Албена или Русалка бяха за чужди туристи изключително! И беше фрашкано от народ! А нашите ходехте в Китен ,Приморско,Каваците или Поморие!
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Кво предлагате драги мутри да ви платим сезона ли ее колко години ви го плащаме бастаа
отговор Сигнализирай
84
Турболенция
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Всичко е на самотек - контрол, цени и каквото се сетиш. Бизнес планът "ден година храни" е като някаква мантра небесна в комбинация със "синдрома на малките числа" и алчност до безобразие. КЗП не може ли да провери защо миналата година кафето е 5 лева и сега защо е 5 евро? Глоба не можеш ли да наложиш 25 000 и да видиш как всички вкупом ще коригират. Другите с храните и те са в тежък сън или отпуск - освен хранителни натравяния с друго не можеш да се върнеш.
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 13 Не харесвам 0
Всеки, който е ходил поне веднъж в Гърция, няма да стъпи посмъртно на ла й ня ното Кафяво море. Което освен цялата гнусотия е и скъпо.
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Ще се научите, ще се научите лека-полека.
отговор Сигнализирай
81
дезинтегратор
преди 4 часа
Харесвам 14 Не харесвам 1
Украинските туристи не плащат, те директно синстроят градове :)
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Бенотоморието + скъпотия+лошо отношение= ПРОВАЛ. Честито евро, догодина фалити. И оцеляване на адаптивните.
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
ТИЯ НЯМА ДА ФАЛИРАТ . ДЪРЖАВАТА Е ТЯХНА. ОТНОВО ВИЕ ЩЕ ПЛАТИТЕ СМЕТКАТА ИМ. ЧЕСТИТО НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ.
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
Е как да няма работници бе, Тиквата нали ви внесе непалци и пакистанци.
отговор Сигнализирай
Новини