BGONAIR Live

Отново: Камион цистерна скъса мантинелата на "Струма" и удари автомобил ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Полицията трябва първо да проверява ограничителите! Ако има все още такава по пътищата!
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Кой ще ми каже колко пари са потрошени за строшените мантинели?Не е ли време за търсене на отговорност?
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Някой забелязал ли е че тежкотоварни камиони и тирове,а и автобуси летят с повече от разрешените най много 90 км в час! Аз когато пътувам с 90 км по обикновен път,колкото е разрешено,почват да ме изпреварват тирове и цистерни! Оо закон трябва да имат ограничители на скороста! А нямат!
отговор Сигнализирай
35
Еееее
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Талибаните карат камионите като леки коли, а то така не трябва
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Полвината коментиращи, вземете довечера да си светнете с фенерче през едното ухо. Ако светне от другото, недейте да пишете повече коментари! Това важи с пълна сила и за "бащата на Сияна", бог да я прости, както и за другарката експерт, Русинова!
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Да ги товарят на БДЖ тировете. Така хем по-малко катастрофи, хем пътищата ще са по-свободни и по малко ще се рушат, а и БДЖ да живне малко.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Има и друго - трябва да забранят на тираджии да си снимат видеоклипове и да правят "ТикТок битки", докато шофират, защото в Ютюб е пълно с такива "инфлуенсъри"...
отговор Сигнализирай
31
Кой разрешава
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Да се движат тежкотоварни камиони през обедната част на деня когато е най горещо Тираджиите бъразат да минат българия през светлата част на деня и правят задръствания и тапи по магистралите не може да задминеш тир с ниска скорост трябва да вдигнеш 100-120 км.ч
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Защо този тир не екачен на ешалон на влак и да се разтоваре чак на драгоман а лази по пътищата и убива хора
отговор Сигнализирай
29
6005910536510461
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
Някакъв лаик твърди че мантинелите са на една цена с бетонни прегради. Да ама по 15.Сухо дупе риба не яде, който иска хубави магистрали плаща и то много
отговор Сигнализирай
Новини