BGONAIR Live

Цените на имотите у нас продължават да нарастват двуцифрено на годишна база


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
анонимен
преди 11 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: пияница мистик Докато те надуши някой нашенски разбойник, да те пречука за парите. Никой няма и да се сети за теб има ли те, няма ли те след това.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 18 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Има не един подлец, който чрез изнудване в строителството, около узаконяването на различни обекти вече е събрал 10 апартамента "подарък" само и само засегнатите да получат навреме необходимите документи и разрешения. Има други, които ежемесечно получават куфарчета с пари от корупция. За такива типове апартамента не е жилище, а начин да материализират парите, които получават от въздуха. Тях не ги интересува цената. Докато има такава тотална корупция, цените на имотите ще летят нагоре
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Има рушвети и увеличени държавни заплати да се инвестират някъде, как няма да растат.
отговор Сигнализирай
30
4
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Не знам как е в бургас но в Пловдив цените падат, ако се пазариш умно можеш да купиш имот 15-20% по ниско от миналата година.
отговор Сигнализирай
29
МАТЕМАТИКА
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Цените на Имотите се увеличават с 15% на три месеца . За една година ще се увеличат с 60% ? Нищо не може да ме учуди вече - днес имаше Новина че български туристи са спрени в Гърция от Полиция и са глобени с 400 евро за изветрял ароматизатор на огледалото .
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това е защото банковия елит смята че малките риби трябва да умрат за да живеят големите.
отговор Сигнализирай
27
Браян Фери
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
ЕДНА ПАНЕЛКА В СОФИЯ СЕ ПРОДАВА НА ЦЕНАТА НА АПАРТАМЕНТ В ... МАНХАТЪН ... НЕЩО ШОПИТЕ СЕ ПОБЪРКАХА ...
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 4
Това е заради тежката и безпрецедентна финансова криза, причинена от управлението на ПП-ДБ.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 2
Харесъл съм си гарсониера в Дубай- сега като продам гаража си във Варна и купувам имот в Дубай.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
НСИ- в БГ има 1 657 741 незаети, свободни жилища- 39% от жилищният фонд, но брокерите"обесняват" че имало опашки от желаещи което обеснявало повишение на цените....
отговор Сигнализирай
Новини