BGONAIR Live

Пуснаха под домашен арест инфлуенсъра Стоян Колев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Шотовете на пирамида
преди 21 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
Стотици млади хора пред съда искаха той да управлява държавата!
отговор Сигнализирай
23
Пловдив
преди 35 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Свобода за наркоманчето !
отговор Сигнализирай
22
Замбо
преди 37 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
А поне излекувани е от инфлуенцата . Разни такива стават известни като показват д.е..б..и..л..н..и клипчета за подобни същества като тях.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 42 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Къде е МВР Не прокурорите, съдът решава дали някой ще бъде оставен в ареста, освободен без наказание или с условна присъда. Прокурорите могат да бавят делата, но не те решават. Винаги съм твърдял, че със смяна на ***. прокурор няма да се промени съдебната система. Първо трябва ясни закони, а не закони с вратички за "наши хора", после трябва да се изчистят гнилите ябълки, например всички съдии от ССБ, които редовно осъждат "по вътрешното си убеждение", в полза на убийци и мафия.
отговор Сигнализирай
20
Злоба
преди 53 минути
Харесвам 6 Не харесвам 1
Браво супер и след няколко месеца е забравен . А безмозъчните фенове ще му се радват .
отговор Сигнализирай
19
Къде е МВР
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 0
До: до 10.....МВР са го прибрали, както си му е ред. Нататък следват прокуратура и съд. За тях трябва да питате къде са.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 час
Харесвам 14 Не харесвам 2
До: анонимен 11 Веднага ще ти отговоря ЗАЩО не е осъден! Такива като Ахил са НУЖНИ на мутрокомунистите, които ни пият кръвта вече 30 години! Нужен е като дойдат изборите!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Варненец Да, майтапят се, върви на Алино да си починеш
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 час
Харесвам 18 Не харесвам 0
Може да няма риск да се скрие, но нищо чудно тоя да утрепе някой, чак тогава ще се усетят!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: до 10 Някой да реве, къде е МВР? Делулу.... С толкова полицаи, на всеки 300м обв
отговор Сигнализирай
Новини