BGONAIR Live

Гълъб Донев за бюджета: Залагаме на реализъм и точни числа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
С голямата лопата
преди 13 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Съкрати малко огромната и нищоправеща администрация. Стига цоца от работещите и реални плащащи данъци. Да не говорим за милиционерите.
отговор Сигнализирай
42
Празнодумко
преди 32 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Защо гълъбарника, заложих те капан на бедните.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 38 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Бъдеще в миналото: Добре дошли в 1997 година
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 41 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
"Ние в този бюджет нямаме нито една политика, която да реализираме. В него продължаваме заложените политики от предходните правителства"... И ТОЧНО ТОВА Е ПРОБЛЕМЪТ ГЪЛЪБЕ! Ако народът си искаше Асен или нов Желязков да тегли дългове и да вдига осигуровки нямаше да избере нов Асен или нов Желязков! А вие излиза, че сте точно това.
отговор Сигнализирай
39
itso.t
преди 41 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Със стару kyвpu нов 6аpgak не се прави.
отговор Сигнализирай
38
?!?
преди 53 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Гълаб БОТАШ ти го надроби!
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 56 минути
Харесвам 6 Не харесвам 0
Като е толкова зле положението съберете колите от всички министерства и държавни структури, освободете 30-,40 % ненужен персонал и без това частника реве, че няма кой да му работи. Погледнете структурите през 2000 г. с колко персонал са функционирали и всичко е вървяло далеч по-добре. Сега пълно с директори и ръководители и всеки с кола. Депутатите и те, коли бол, а защо? На запад ходят с лични коли или гр.транспорт.
отговор Сигнализирай
36
Аноним
преди 58 минути
Харесвам 1 Не харесвам 3
ОСТАВКА НА ЧЕРВЕНИТЕ ГРАБИТЕЛИ ОСТАВКА НА ЧЕРВЕНИТЕ ОЛИГАРСИ ОСТАВКАЪНА РАДЕВИТЕСЛУГИ ВЪН ПОЗОР СТЕ НЕКАДЪРНИЦИИИИИИ
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Искаше сеДа намалите мвр мон и всички не заети щатни бройки оптимизация!! А вие им наливате още пари!!
отговор Сигнализирай
34
itso.t
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
На Гълъба приказките са мижи да те лажем. Вместо да съкратят едно 10-15% от napaзитите в държавната администрация той им повишава заплатите. Уж да ги компенсира затова че ще плащат данъци, а накрая излиза че разходите за заплати се увеличават. ДОКОГА?
отговор Сигнализирай
Новини