BGONAIR Live

Гълъб Донев за бюджета: Залагаме на реализъм и точни числа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
F16Block70
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Както каза Бойко,Гълъба ше прави бюджета перо по перо:):):)
отговор Сигнализирай
14
слава на БКП
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Жан Виденов 2 . Честито ! Кой карал Мерцедес - карал. Идват Ладите , Москвичите и опашките за банани .
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
За какво да са спокойни хората. Че надувате издръжката на администрацията със 1.5млрд незнайно за какво ли. Че вкарвате олигарсите в управлението и явно си връщате услугите към тях с вашите пари. Оставка. Предатели
отговор Сигнализирай
12
Вън чиновниците 1,2
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Разни МЪРЗЕЛИЕВИ, но алчни мазняци чиновници на ДЪРЖАВНА работа, ИСКАТ да им се вдигат заплатите постоянно всяка година, НО не искат да плащат по- високи цени за дрехи и обувки, произведени в България..Като ВДИГАТ заплатите, е нормално е да се ВДИГНАТ и цените на тока, водата и всички други стоки в България..
отговор Сигнализирай
11
Зозо
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Протест в събота 18ч. Вън рундювците - некадърници.
отговор Сигнализирай
10
Вън чиновниците 3
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
През 2001 г, заплатата в България е била 100 лева.. А една хубава, качествена блуза струваше 20 лева или 1/5 от заплатата..Обаче тия мошеници чиновници започнаха да пускат ЕВТИН внос на дрехи от Китай и Турция, които продават дрехи БЕЗ пари и българските фирми - производители ФАЛИРАТ...
отговор Сигнализирай
9
Вън чиновниците 4
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
Сега една хубава блуза струва 40 лева... А би трябвало , при минимална заплата в България в момента- 1077 лева, би трябвало блузата да струва 200 лева !!!АЛЧНИ мошеници са тия в КНСБ и Подкрепа..Преди 1945 година, запалтие са били ЕДНАКВИ всяка година и българите са СПЕСТЯВАЛИ "" Бели пари за черни дни, за лоши времена""...
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Реалистичен щеше да бъде с намалени разходи, а не заеми за заплати.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Абе, къде са индивидите от yellow paves, защото не протестират срещу този бюджет както са го правили през декември срещу бюджета Желязков? Този "бюджет" очевадно е по-зле от онзи, но младите и демократичните си траят сега, което значи, че тогава цялият панаир не беше заради бюджета, а (п)резидента умело ги канализира в акцията си "стани ти да седна аз".
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Искахте Радев - на ви Радев! От шапкари и *** зелени чорапи - толкова!
отговор Сигнализирай
Новини