BGONAIR Live

Лека кола помете двама младежи със скутер край Мездра


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
анонимен
преди 53 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Като сядат в колата на война ли тръгват? Никаква връзка с главния. Явно друга цел в жовота освен руската ролетка по пътя нямат.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
КРАЙНО ВРЕМЕ Е НА СЕЛЕНИТТЕ ДА ИМ СПРАТ КОЛИТЕ
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: BG Били са прогресисти.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: Анонимен0011 Не, не ти се струва - точно така си е!Мога да изброя поне 10 причини за това!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен0011
преди 1 час
Харесвам 10 Не харесвам 0
С това темпо на самоизтребване по пътищата, българската нация скоро няма да я има. На мен ли ми се струва или вместо да се подобрява ситуацията с катастрофите, през последния месец бруталните инциденти, повечето от които с участието на деца, се увеличиха? Да, винаги е имало тежки катастрофи, няма как да се избегнат напълно, но всеки ден да гинат по 1-2 деца на 6 милиона души население не е нормално.
отговор Сигнализирай
25
BG
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 1
В BMW то шведи ли са били
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 час
Харесвам 12 Не харесвам 0
Враца бате, там е дивия запад. Населението е с предимно ниско IQ
отговор Сигнализирай
23
Ами
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: ХристоИзлез малко от селото. По-правилно би било ако кажеш, че болшинството с бмв са с повече агресия или по-малко пише, но има и нормални любители на БМВ.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 0
Тоя му пожелавам да го осъдят на 20 години и всеки един ден от тези години да го порят като агне отзад.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Много семпло отразявате поредно убийство на две деца. Отново бавноразвиващ изроддд с бмв. Пълно е с такива из България.
отговор Сигнализирай
Новини