BGONAIR Live

Опасни "месоядни" бактерии в морската вода на Европа заради затоплянето


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
анонимен
преди 5 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
По-добре да ме ядат, ако стигнат до мен, отколкото да гния в кафявото.
отговор Сигнализирай
13
az
преди 25 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Черно море има неприятни характеристики - чалга, силиконови фльорци и брадати батки по подобие на групата на калашниците. За това няма как да ми се случи да се заразя с тази бактерия.
отговор Сигнализирай
12
Дако Бако
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
В САЩ: Годишно се съобщават между 150 и 200 случая на заразяване с Vibrio vulnificus. От тях между 30 и 40 души умират всяка година (около 20% смъртност)В САЩ всяка година от задавяне (което включва храна, чужди предмети, монети и др.) умират между 5 500 и 6 000 душиВсеки ден ядем по 3 пъти. На море ходим 1 път в годината. Пак всявате ужас
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Няма ли слънце, бактерии има, само то ги унищожава.))
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тази бактерия я има при устието на Велека. За последните 10 години има 5 заразени. Оцеля само един.
отговор Сигнализирай
9
Кики
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 2
Най вероятно Путин лично ги е пуснал тия бактерии из водите защото го е страх от Европа и нейния смел лидер урсула.слава украiнi.Свобода за Невзоров
отговор Сигнализирай
8
Хаха
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Наште са по-опасни. Ще пътуваме към лошото с ясно съзнание.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
До 6. Кой ще ходи при тези при Мати, най смешното племе с отврат закони. :))
отговор Сигнализирай
6
пияница мистик
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 6
Още преди 2 години написах едно мое предложение за тези които имат пари. Купувайте имоти в скандинавските държави - Норвегия, Швеция, Финландия...Там след 10 години климата ще е като в България, Гърция, Турция, Италия и т.н. и Норвежко, Северно и Балтийско море ще ви се виждат като Средиземно, Черно и Бяло море :))) А тук ще стане като в Близкия Изток. Жега и пустини
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Зеленикави са на цвят и плашат хората с лошия си нрав. Нема страшно, цела планета в тандем със слънцето се борят с тези бактерии, живейте си живота, прекрасен е.:))
отговор Сигнализирай
Новини