BGONAIR Live

Костадинов: Вината за този бюджет не е само на Радев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: pilot, к.4. Гербаджиите са си такива: като ги свалят от власт веднага започват да се месят и да обвиняват новите управляващи в това, което до вчера те са правили, с надежда, че при следващите предсрочни избори те пак ще са на власт. Само че тази вода се оттече. Боци Б. обещаваше, че ако хората изберат пак ГЕРБ, то ББ ще им осигурява по 1 млрд. всеки ден от шистовия газ. Е, не го избраха, защото българите разбраха, че в БГ няма шистов газ и привържениците на ГЕРБ паднаха наполовина
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 1
Кроношпанците как са като безработни, без парса а.:))
отговор Сигнализирай
13
дезинтегратор
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 7 Напротив, работил съм в почивките. Аз работя тая работа вече 28 година така, че кой е неефективен може да каже само собственика на фирмата, когато се махна. Гарантирам ти че 4 седмична програма ще се изпълнява не за 3 седмици, а за 10. Само ще спомена, че 2002 година един гастербайтер в Австрия на моята работа си показа фиш за 3 пъти заплатата, която вземам сега.
отговор Сигнализирай
12
:)
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 3
Изглежда няма кой друг да коментира "еврото" и "евро-бюджета" хахаха
отговор Сигнализирай
11
pilot
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 4
Фен на "евраци" нарича пилот-копейкин, което е nonsence...Ако има такава дума като "Евраци" за ползването на евро.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: МилаНадявай се на прасето и на тиквата! Ти сега ли разбираш, че сме много невежи и прости
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 7
На тоя не му остава време да посети тоалетната от изявления по медиите и генериране на мисли, плод на естествения му интелект!
отговор Сигнализирай
8
Истината
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 1
Не подкрепям Възраждане но идеята им за увеличаване на концесионните такси ми хареса. И ай стига с това Мвр и военни, всички българи носим на гърба си 2 министерства и полицая със средно образование от малък град взема по голяма заплата от лекар учил 10 години
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 1 Не харесвам 4
До: дезинтегратор -Гледай си там бригадата защото ако изпълните даден обем работа която е за 4 седмици за 3 значи, че сте били неефективни до сега. Проблема на бюджета не е в приходната, а в разходната част ако въобще разбираш за кво става дума. Ама до къде обикновени бачкери разбират от всичко и от горе на всичко са и некадърни в това, което вършат, така ша е...
отговор Сигнализирай
6
Мила
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 3
На тези около Радев,като гледаме какви са около него,на какво да се надява човек.
отговор Сигнализирай
Новини