BGONAIR Live

Огромно задръстване се образува на АМ "Тракия" в посока Бургас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Очевидно ремонтът ме е приключил или пък дебиллите не са прибрали знаците, както се е случвало много пъти.
отговор Сигнализирай
10
чичо
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 5
Чуха, че Крим се изпразва и хукнаха натам. Нали подкрепяме Русия и сме за Русия?
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Време е тировете да ги спрат през уикенда и в работни дни от 12-17 за да не изкривяват асвалта.
отговор Сигнализирай
8
ИВАН
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
ТИЯ ОТ А П И, ВСИЧКИ ТАМ СА ЗА ПРЕ-БИ-ВАНЕ!
отговор Сигнализирай
7

преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 10
Съмнявам се че дори сте виждали наживо богати хора. Богатите почиваме по Ав$тралйските плажове, заедно с други богати идващи от Европа и Америка. А за теб не знам щом ще почиваш в тоя кибуц и живееш у фавелата. Поздрави от Сидни, на 2 км от Операта и на толкова от плажовете
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 8
До Цветелина Ами като си бедна в клуба на богатите, си е твой проблем . Ние богатите да мизерстваме ли от солидарност и да не ходим на почивка, защото Вие бедните не може да си го позволите?
отговор Сигнализирай
5
абе
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
нема тапи , А ?
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Накъде са тръгнали тези селяци?? Работа нямат ли ?
отговор Сигнализирай
3
Цветелина
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
Откакто българинът е в клуба на богатите, не се спира да пътува и съответно задръства магистралите, отивайки да харчи евро за морски удоволствия.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 5
Хората се евакуират по примера на кримчани хахаха
отговор Сигнализирай
Новини