BGONAIR Live

Мирчев: Бюджетът е злонамерен, всички ще плащат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Триморец Крадев
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
печеливш е БОТАШ как да не е. трупаме мелеони всеки месец. НАТО и търговията с бракувани американски джилеза също е много доходоносна. и от там мелеони. най добре си е обаче с падишаха. сега ще му дам вода колкото му душа иска, газта в черно море, газопроводя и магистралете. и от там голяма пара ще падне. моята банкова сметка в лихтенщайн прелива прелива. вие му мислете. слава героям. слава нейто. слава еуро. слава матряла простомозъчен.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
АКО МАХНЕТЕ ЗАГУБИТЕ ПО БОТАШ, БЮДЖЕТЪТ ЩЕ ИЗЛЕЗЕ НА НУЛА!!!
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
МОЖЕ ДА СЕ ОРЕЖАТ РАЗХОДИ И ТО - РАЗУМНО. ИСКАТ, АМА НЯМАТ ЖЕЛАНИЕ!:)(
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Учудващо е да четеш в коментарите как на никой не му иде на акъла, че и той е на потъващия кораб... И на него ще му вдигнат данъците и ще връща заеми. Колкото и да не харесвам Мирчев - в случая е прав!
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
НЯМА КАК ДА ВЯРВАМ НА ГЪЛЪБ ДОНЕВ, КОЙТО КАЗВА, ЧЕ ДОГОВОРЪТ С БОТАШ Е ПЕЧЕЛИВШ. МОЖЕ БИ, НО ЗА КОГО??????
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 2
Хората в коментарите също ще бъдат засегнати от нескопосания бюджет с високи данъци.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Цената ще платим всички,но за вашите грешки.Смирете се.Никой не ви е виновен,че милион и половина гласуваха за Радев,а не за вас.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 3
Боко и шиши хитро се спотайват и дори гласуват с ПБ,а напред са пуснали да джавкат тия,с които сглобиха куп простотии.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 3
За съжаление е прав! И всички ще платим високата цена, дори и лаещите в този форум!
отговор Сигнализирай
29
Далай Лама
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 3
Този шут защо не е в психиатрията ? Докога ще четем какви мухи са бръмчали в кухата му тиква ? Аман от нескопосни журналисти и слуги за малко подаяние !
отговор Сигнализирай
Новини