Въпреки злополуката и последвалата операция, Стефан Данаилов е готов да се появи отново на сцената. Актьорът пострада след падане в дома си в Приморско и счупи тазобедрена става.
В момента той се възстановява и споделя, че се чувства добре. "Ако знаете как се чувствах преди, заради тъпото си падане и потрошаване и още по-тъпото си поведение да не се обадя на доктора“, разказва Данаилов пред Нова тв и допълва: "Такава болка да не дава Господ никому да се случва”.
Той поясни, че два дни след случилото се е предпочел да си стои вкъщи и да го боли, вместо да иде на лекар. Защото "Ум робува, ум царува, ум патки пасе". Реших, че ми е неудобно, няма как да ме свалят по асансьора, аз не мога да ходя. Не бях на себе си. Пък и малко се държа лошо с моите хора, каквото кажа, това става. Всички ме попитаха "Ама как няма да отидеш?”. Казах "Няма да отида”. Психически не бях готов. Това ми беше оправданието."
Въпреки инцидента, актьорът разказа, че се държи и живее с любовта на хората. Усеща я покрай участията си в театъра из различни части на България.
"Не може да не те зарадва това, че има интерес, добро чувство и желание да ти помогнат кой с каквото може - независимо от ранг, политически пристрастия. Това е радостно нещо."
Стефан Данаилов отбеляза, че е човешко да падне духом, но уточни, че той няма време за това: " Аз съм на 76 години. Ако падна духом, по-добре да си вървя. Така че никакво намерение нямам да падам духом. Ще скачам, ще падам, ще съм на линия."
Звездата потвърди, че се крепи и с чувство за хумор. "Един хумор ми остана. Нещо ме е наказало да ми се случи това, за да се случи нещо по-добро с мен. Аз никога не съм бил мързелив човек, известен съм с това, че съм работлив. Но това нежелание да се движа, да бъда Ламбо, особено след като ме удари Паркинсон... Това възмути всички приятели, казаха, че е срамота, а аз им казах да си гледат работата. Имам чувството, че това беше знак отгоре, че ми дават последен старт за нещо по-ново." А на въпрос сигурен ли е, че ще се върне на сцената, Данаилов отсече: "Как дали съм сигурен. Аз се завръщам!"

Напрежението между Русия и Япония расте след посещение на Путин на Курилските острови
Uber и китайската Pony AI ще разположат над 2 хил. роботаксита в Европа
Volkswagen поглежда към бизнеса си с камиони в опит да свие разходите
Висок холестерол: хранене и добавки за контрол
Kospi сложи край на 7-седмичната серия от спадове с ръст от 11%
Енергийната криза: От пресъхващи реки до прегряващи мрежи
С 4000 паунда глобиха мъж, позволил си да събуди полярна мечка със сирена
Борисов за "Евровизия 2027": Европа да дойде и да види най-доброто от България (+ВИДЕО)
Ето как ГДБОП арестува сводниците лихвари в Новачане (ВИДЕО)
Български таланти се завърнаха с медали от космическия лагер в Турция
Три нови станции: Метрото в София вече стига до "Левски Г" (СНИМКИ)
Скандал след ЦСКА – Макаби: "Смешен отбор и дърводелци", "червените" отвърнаха: "Убиецът на шампиони"
Футболните емоции от Испания продължават в ефира на MAX Sport през следващите 5 сезона
Над 6500 билета вече са продадени за домакинството на Левски срещу АЕК
Кой е Марко Груич: От Ливърпул до Левски и оръжието срещу АЕК
Левски е на крачка от голям трансфер: Бивш халф на Ливърпул идва на „Герена“
Официално: ЦСКА привлече Каталин Иту, той е петото ново попълнение
5 важни традиции за Голяма Богородица
Световният театрален феномен Inter Alia идва в България с Радина Кърджилова в главната роля
Цветове, които ще носим през есен-зима 2026/2027 (+Снимки)
Защо все повече жени избират преносима сауна за дома?
Най-добрите упражнения за жени над 30, 40 и 50 години
5 поверия за Голяма Богородица
ББА поиска анализ и обществен дебат преди административната реформа в здравната система
Стрес и хормонално здраве
Как се лекува бактериалната вагиноза?
Контактен дерматит през лятото, свързан със слънцезащитни продукти
Кога лабораторните резултати при бъбречна колика пропускат инфекция?
Ласа треска – ендемичната хеморагична треска на Западна Африка и разликите ѝ с Ебола
Ограничават движението в центъра за Празника на Варна
Варненските полицаи откриха големи количества дрога при четири акции през последните дни
Разсеяна шофьорка е виновна за огромното задръстване по пътя за курортите вчера
За Празника: Варненци протестират срещу колите в Морската градина
Умуват как да подобрят инвестиционната среда във Варненско
Коцев: Има дезинформация за заповедите за "Баба Алино"