За всички киномани, пропуснали прожекции на някои важни филми в официалната програма на 15-ия София Филм Фест, са предвидени специални дни в Дома на киното.
Дебютът на Драгомир Шолев „Подслон”, получил три награди на София Филм Фест 2011 – за най-добър филм, наградата „Кодак” за най-добър български игрален филм и наградата на публиката, ще се срещне отново с нетърпеливите зрители, които не успяха да го видят на единствената фестивална прожекция.
Прожекцията е предвидена за 24 март. Началният час е 20,30.
Документалният филм на Стефан Вълдобрев „Манчестър Юнайтед от Свищов” е поредният филм с емблемата на неформалния лейбъл за разпространение на българско неигрално кино buldoc, който отстоява независимото, оригинално, провокативно и артистично кино. Денят, в който може да го видите отново, е 22 март, началният час е 19,00.
Новият късометражен филм на Надежда Косева „Втори дубъл” имаше своята премиера в рамките на София Филм Фест 2011. Филмът беше показан в програмите „ОК Shorts” в програмите на специалните фестивални издания в Пловдив, Бургас и Варна. Следващата му среща със зрителите в София е на 23 март, от 20,00 часа.
Документалната творба на Марко де Агилар „Фламенко: Пътеки на душата” беше специален филм-изненада в програмата на 15-ия София Филм Фест. Новата специална и извънредна среща с документалния филм, посветен на страстта, облечена в музика и танц, е предвидена за 24 март, с начален час 18,45.
Филмът, с който беше закрита официалната програма на тазгодишния СФФ, ще има още една среща с публиката – „Краят” на Алексей Учител е включен в специалните прожекции в Дома на киното на 23 март , начален час – 20,45.
„Донякъде нежен” на норвежкия режисьор Ханс Петер Моланд, който беше показан в програмата „Киното днес – Големите майстори”, ще има още една прожекция за киномани – на 22 мартот 20,30 часа.
Творбата на Катрин Корсини „Напускам те”, включена в тазгодишния „Фокус Франция”, ще срещне отново публиката с Кристин Скот Томас и Серхи Лопес на 23 март от 18,30 часа.

S&P 500 се повиши в сряда след публикуването на данните за инфлацията в САЩ
Мартин Георгиев: Европа повежда ралито – по-евтин пазар с по-добри отчети
ЕЦБ е склонна да одобри сделката на UniCredit за Commerzbank
Носимите устройства на Google ще проследяват инсулиновата резистентност
Нощувките в хотели в части от Европа надхвърлиха 1000 долара заради слънчевото затъмнение
Руската икономика възобновява растежа си през второто тримесечие
Времето днес, 13 август: Леко захлаждане, на места ще превали
Какъв църковен празник отбелязваме на 13 август
Хороскоп за 13 август 2026: Овните и Близнаците да не бързат, успех за Девите
Рецепта за сочни пилешки бутчета в еър фрайър
Хърватия обяви "война" на запазващите си място на плажа туристи
Изобилие и късмет за 4 зодии на 13 август 2026 г.
Вижте всички носители на Суперкупата на Европа
Спортът по телевизията днес, 13 август
Ръководна рокада в аутсайдера от Формула 1
Мачовете по телевизията днес, 13 август
Все още не е напълно сигурно, че Стеф Къри ще остане в Уориърс
ПСЖ подчини и Вила и спечели Суперкупата на Европа
Нумерологична прогноза за 13 август
Закуска с кисело мляко и протеин
Таро карта за 13 август, четвъртък - Висшата жрица
Дневен хороскоп за 13 август, четвъртък
Задължителни ястия за 15 август – Голяма Богородица
Пържен ориз от карфиол
Аденоми на надбъбрека – протичат с разнообразни симптоми
Граничното личностово разстройство повишава риска от сърдечни и метаболитни проблеми
Белтък пази способността на мускулите да се възстановяват
Талията насочва за наличието на сърдечносъдов риск повече от ИТМ
Молекулярен механизъм може да стои в основата на прееклампсията
Колко пъти и кога е най-добре да се храним през летните горещини?
Над 50 000 бебета са се родили у нас през 2025 г.
Асен Личев: Европа пресъхва, а чиновниците още пишат доклади
България е на опашката в ЕС по брой коли, но начело на класацията по най-стари автомобили
Близо 900 000 са младежите в България, една трета от тях работят
За младите колата е като Netflix: плащаш, ползваш и като ти писне, я сменяш