IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Стоичков: Само Барса създава футболисти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Ивчо
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Много уважавам бате Ицо, но специлано в тази статия не е прав изобщо. Школата на Барселона стана известна с това поколение, което обедини Гуардиола. В предните години, когато Кройф беше треньор за школата на Барселона нищо не се говореше, защото просто беше неизвестна. В отбора на Кройф играеха предимно чужденци като Куман, Фиго, Лаудруп, нашия Ицо, след години минаха Роналдо, Роналдиньо, Хаджи, Ривалдо. Най-добрата и продуктивна школа е тази на Аякс Амстердам и преди, и сега.
отговор Сигнализирай
17
пенсионер
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Омръзна ми да слушам от години едно и също за един ***.Че и филм за него направиха.Абе вие, медиаторите, нормални ли сте? Бил преди близо двадесетина години добър футболист? А сега какъв е? Защо не пишете като треньор какъв е? Като човек какъв е. Пълна дупка. Обикаля като магистрална ***, дано го вземат някъде за треньор.Питате ли се защо? Ами, защото иначе, кой ще драсне поне два реда за този *** човек. Никой.Хр. Стоичков, умира за слава -това е истината.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Байерн Мюнхен да не би да не създава футболисти?
отговор Сигнализирай
15
Бг-цигания
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Стоичков е по-велик от България до момента ,....защото Бг стана ,на *** ,имат права и ги използват на 100% !
отговор Сигнализирай
14
дУ 15
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ти пък къде се буташ в А група?Къде е Стоичков ,къде си ти ,---Бг-***?
отговор Сигнализирай
13
!
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Де'а и комплекасрите долу.Цял свят го уважава, само нашите *** завистливи плюят в/у него.Не е перфектен, директен понякога, но определено заслужава уважение.. дори и заради това което е бил..Но вие по инерция продължавайте предимно да плюете.. било по Стоичков, било по всичко родно.Жалки твари!
отговор Сигнализирай
12
бивш спортист
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Не мога да разбера , защо в последно време непрекъснато ни занимават със Стоичков ? Дали приятелят му Борисов не е замесен в това ? Нима нямаме други големи имена в спорта ?!
отговор Сигнализирай
11
Мартин
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Напълни се с пари там и край ! БарЦелона та БарЦелона !
отговор Сигнализирай
10
Мартин
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Ице ице , само БарЦелона ти е в главата ....огледай се малко на ляво на дясно има и други отбори
отговор Сигнализирай
9
SS
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Стоичков,Орда да ти наСеро главата !
отговор Сигнализирай
Новини