IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Условна присъда за джигит – карал смело с 3,4 промила


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
33325
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
В селата още се кара пияни, без застраховки, ГТП винетки (айде, 100 лв е винетката, в селата е безработица). Кара се така, защото всеки е братовчед, кум, баджанак. Вечер катаджията, полицаят, прокурорът, съдията си пият ракията в кръчмата с всички останали. Е как да има контрол и да се прилага закон? Бай Иван как да има страх от наказание, като съдията и полицаят са му роднини?
отговор Сигнализирай
2
Е
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Е какво предлагаш? Да го вкарат в затвора ли? Тогава трябва да се построят още 1000 затвора за да се вкарат всички пияници зад решетките. Според мен проблема е в наказанието. 250 лв. глоба? Че това и безработен ще си го плати. Я направи глобата 5000 лева на промил да видиш разликата.
отговор Сигнализирай
1
Чоко
преди 9 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
А е стига с тези условни присъди.... Докато не ги спрете, няма да спрат и нещастните случаи....
отговор Сигнализирай
Новини