IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Проверяват дали полицаи са превишили права при бунта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
повече бой трябва
преди 9 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
трябва да проверят дали полицаите не са занижили правата си по-скоро, като биеш няма проблеми, като не биеш както трябва си мислят че могат да си правят каквото искат
отговор Сигнализирай
13
БХК
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
никаква аванта полицаите да пъдат превикани и да започнат да строят голяма джамия в бежанския център,това ще им бъде наказананието за нетолерантност спрямо имигрантите.Ердоган,баба Меркел и краля на Сауд. Арабия ще ни похвали.
отговор Сигнализирай
12
Нас
преди 9 години
Харесвам 41 Не харесвам 1
Хей умници!не си играйте с народа !!!това наши братя които ни защитиха
отговор Сигнализирай
11
дряновица
преди 9 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
бре какво ще ги проверяват,да фъргат камъни о железа по мене и аз да ги дондуркам?какво ще ги гледам .бой!боят възпитава и усилва паметта за законите
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 46 Не харесвам 1
досъдебно производство срещу полицейски служители...........какви са тези глупости ? ..........какво да правят полицаите,да се оставят да им трошат главите с камъни? мюслитата да вършат зулуми из харманли,а после из цяла българия? ние да не ходим с бронирани служебни коли като властимащите?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 44 Не харесвам 0
Ето така се "връзват ръце".Сърдете се после на великаните от съд,прокоратура,БХК,парламент,великани на така наречената демокрация,виждали престъпник само във филмите,и най-важното,продължавайте да обиждате полицаите...
отговор Сигнализирай
8
Едно ченге
преди 9 години
Харесвам 55 Не харесвам 0
Клел съм се във вярност към България и Българския Народ !!!!Не съм се клел в Евро * ,нито в Фрау меркел.Кланя ме се на тия *** , и от горд народ и славно племе станахме на население .Защо никой не казва колко свободни места има за редови полицаи ?!!?Защо всичко се покрива и медиите мълчат че ние слижим на Родината с примитивни средства и оборудване ,а всъщото време бюджета на МВР е най голям ???Кой краде тези пари и защо не стигат до редовния старшинка !?!?
отговор Сигнализирай
7
до професор
преди 9 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Скрий се бе .
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 45 Не харесвам 0
Какво превишаване на права от полицаите? Палките и пистолетите не са им дадени за украса, а за да си служат с тях при такива ситуации.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
"Съд и затвор за полицаите превишили правата си!"Депортация обратно в близкоизточния *** на всички бунтовници.
отговор Сигнализирай
Новини