IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Боклукчия опита да изнасили младо момиче в Благоевград


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Само да вметна: В САЩ, в международните паспорти на граждани, които са били осъдени и лежали в затвора за изнасилване се отбелязва, че въпросният гражданин "е осъден за сексуално престъпление" - носи си надписа в паспорта доживот!
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Не ве, от отбора на тиквите е. Даже е местен активист! Сега просто е показал "видими резултати"
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 10
100% е от илекторатя на Г-жа лъжа ...от ония дето са с интелект на овца!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
2-8 години и то тоя е криминално проявен?!?!? Е6ати смешниците
отговор Сигнализирай
24
Отврат
преди 5 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
Модел на мислене е наистина, но отношението не е само към белите християнки.Случаят в Галиче доказа, че най-калпавото счита, че може да си послужи с най-читавото като с предмет за еднократна употреба, който след това спокойно може дори и да унищожи.Защо постъпват така? Защото знаят какви са калпавите ни закони и разчитат на подкрепата на антибългарски НПО-та.Спомнете си какво беше правил този от Галиче - хилейки се, разказвал на смаяните полицаи как първо е убил девойката, а после е блудствал
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 53 Не харесвам 0
Такива,трябва да бъдат белязани,като индийците,с нещо което не се измива и да свети на тъмно,за да се разпознават от далеч.И при второ изнасилване-кастрация.В затвора само ще ги изържаме.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
докато не назначите висшисти в чистотата така ще е.
отговор Сигнализирай
21
докато ги има
преди 5 години
Харесвам 37 Не харесвам 0
бхк, евророма,......., така ше е!
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
Начинът, по който нашенските *** и пришълците оценяват най-висококачествената част от българските жени, трябва да се счита за утежняващо деянието им обстоятелство, защото в този техен начин на мислене и действане се съдържа тежка обида по отношение на нацията и религията ни.
отговор Сигнализирай
19
Това е модел
преди 5 години
Харесвам 40 Не харесвам 1
Модел на мислене е. Не много отдавна един "бежанец" беше издебнал студентка от Нов Български университет.Изпитва нужда да задоволи сексуалните си потребности и, според неговите разбирания, това трябва да се случи на момента. Жена му е нужна за еднократна употреба и той счита, че му се полага най-доброто - младо бяло момиче, студентка. От негова гледна точка такава девойка стои по-долу от ромските жрици от древния занаят край магистралата, пък и на тях трябва да се плаща.
отговор Сигнализирай
Новини