IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Съдът на ЕС: Европейските заповеди за арест, издавани от България – невалидни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
До Бивш юристКато бивш юрист, каква е била практиката преди "последните 10 години"?
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Хайде сега всички хайдуци да запеят "Go west",, и да ни се махат от главата.И да не се връщат.
отговор Сигнализирай
7
1
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
До МдаааМдааа. ЯВно си неграмотен. Това е проблем със законодателството ни, че не съответства на добрите юридически практики. Това е така от десетилетия и в това са забъркани АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ, които имат нещо общо с правото у нас!
отговор Сигнализирай
6
Бивш юрист
преди 4 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Заради такива неща си смених професията и сега ми е в пъти по-добре. Работил съм с всички ведомства, до ниво председатели и министри. Истината е, че българската правна система деградира тотално в последните 10 години. Не защитавам останалите партии, но такова некадърие и връзкарство никога не е било. Най-лошото е , че се назначават не просто "наши си" хора, лошото е, че тези "наши си" хора са откровено неграмотни, а и с изключително нисък коефициент на интелигентност.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Ам как тъй невалидна, щом свинетурата казва и невинен да си натоварват те на конския вагон и пътуваш дето те пратят. Ще обжалваш, работата ще ви направи свободни.
отговор Сигнализирай
4
Срам и позор
преди 4 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Доказа се за сетен пън колко умен каскет имаме а кадърността му нема па нема думи
отговор Сигнализирай
3
Мдааа
преди 4 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Какво друго може да се очаква от нашите калинки и каскети?
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 43 Не харесвам 0
Това изглежда не като шамар срещу Крадеца и заптието му с Каскетя,ами направо си е удар с чук по главата!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Не може да бъде ...как така може да лъжат тия от ЕС ))
отговор Сигнализирай
Новини