IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

50 години от издигането на Берлинската стена


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

67
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
до 40Там е работата,че все още не живеем от "западната страна на стената".И това обяснява всичките други неща,изброени от теб с такава подозрителна педантичност.Чак да се замисли човек...
отговор Сигнализирай
66
за 68
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
стига дрънка - 70 ст бензин и 165 лева заплата на млад социалист...аде у лево, помним соц. мизерията ви
отговор Сигнализирай
65
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Най- слабо образованите бяха много за демокрацията. Мислеха , че ще уволнят началниците, а те ще диктуват правилата. После станаха най- големите прошляци, първите уволнени от работа. Още обаче мислят, че комунистите са им виновни за всичко:)
отговор Сигнализирай
64
за 64
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
В сънищата ти е било само :) даже телевизия и радио нямаше понеже се заглушаваха чужди радиостанции....в Китай и С. Корея още е така де
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
СЕГА ЦЕНИТЕ СА 20 ПЪТИ ПО-ВИСОКИ ОТ ЖИВКОВО ВРЕМЕ! КЪДЕ СА 20 ПЪТИ ПО-ВИСОКИТЕ ЗАПЛАТИ??? ПРИ МИНИМАЛНА ТОГАВА 100-130 ЛЕВА,СЕГА ТРЯБВА ДА БЪДЕ МИНИМАЛНАТА 2000-2600 ЛЕВА! НЕ,НЯМА ГРЕШКА В НУЛИТЕ!
отговор Сигнализирай
62
до 64
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Лъжеш като комунист - типично.Постригваха ни в училище, ако косата надвишаваше 3 см.За вицове пращаха в Белене.
отговор Сигнализирай
61
НАРОДНА РЕП БГ
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 9
Много неправилно е, разни дето са били 16-17 годишни през 86-та до 89та да викат, дефицит на храна и тн. Не е било винаги така, ама само това помните и се слаг под общ знаменател цялата епоха. За коли да, защото 40-50хил. на гоидина са се отпускали за БГ.
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
На ученически лагер (бяхме в 7 клас)разправяхме вицове за Тодор Живков на официално празненство и никой не пострада,не беше наказан,нито изключен. Братовчед ми носеше дълга коса до раменете,слушаше Дийп пърпъл и не е имал никога проблеми за това.Обаче не е имал криминални прояви.Елементарни продукти имаше на ниски цени,еднакви в цялата страна и търговците не можеха да ги увеличават по свое желание.Ядяхме хляб Добруджа по 26 стотинки и България по 34 стотинки,а билет за автобус беше 6 стотинки
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
Комунистите нямат право да говорят, защото от 22 г. живеят в демокрация и ядат демократичен хляб.Не ви ли е срам бе?Хляба на тази система ядете и против нея говорите!?!
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
краят на еврейско-масонска америка е близо. скоро светът ще се освободи от мракобесието на злото от запад.
отговор Сигнализирай
Новини