IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Обама и Камерън обединени срещу Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

105
Наблюдател
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Мдаам, затова че са много добри дружки, Бритиш петролиум е заплашен от разорение след решение на американски съд заради разлива в мексиканския залив , хахахахахахахах :)))) И естествено компенсации за Мексико няма, само за САЩ :)))) Ах, тази демокрация ,как да не ги харесваш тия смешници :)))
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
До наблюдаващВърви да четеш книжки някъде, че поне ти да си чул и видял.
отговор Сигнализирай
103
наблюдаващ
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Страхотен тандем: Глухият-не чул,сляпият-не видял!
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До ТОДОР ХРИСТОВЕ тя истината по един или друг начин все някога излиза наяве.
отговор Сигнализирай
101
ТОДОР ХРИСТОВ
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
ИЗВИНЯВАМ СЕ-ЛЕКА КОРЕКЦИЯ НА 24 АПРИЛ 2015 ЩЕ ОБЯВЯТ НЕЗАВИСИМОСТТА СИ КАТАЛОНЦИТЕ!
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Че джихадистите са варварски убийци - безспорно. Ама се питам американците заедно с колегите си от НАТО като бомбардираха училища и болници в Белград и като избиваха хиляди невинни цивилни в Ирак не бяха ли и те варварски убийци?
отговор Сигнализирай
99
морски
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Убий еврогей,спаси България!
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
По въпроса за изпращането на войски в Украйна та те си вкарваха още по-времето на зарина в Сирия,нали казаха в последствие-ноември 2013,след което руснаците им помогнаха в прибирането на бов-а,инспектиране,при което изпаднаха в криза по бюджета,забравиха ли,едва го скалъпиха,то не е като да се синтезира бов по ред формули,дали руснаците вкараха войски в таз държава не се разбра заради газа понеже имаше проблем с някакъв,и почти веднага имаше блокади,стенобитни машини и мъже в черно и лентички на
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Втората световна война спаси САЩ от фалит и единствено тяхната икономика/ и малко английската/ излезе с ръст от войната. Другите икономики бяха сринати, особено европейските. Сега какво става?
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Путин без такива срещи си взе Крим и разклати здраво Украйна СС
отговор Сигнализирай
Новини