IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

След еуфорията Русия може да се сблъска с недоволство в Крим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До АнонименФакт. И да се скъсате да повтаряте лъжи пак си е факт. Вече не вие едно време. Хората колкото и да е гадно имат достъп до повече от един източници на информация.
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
"Свалиха го руските терористи Защо питаш?Те отдавна изтекоха разговорите им в мрежата":) пръц пръц - добро пръцкане!
отговор Сигнализирай
48
bau
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Да им подарят на всички по един Масквич и да потушат народното недоволство!
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
До лъжецЗа *** червен когато фактите не съвпадат с пропагандата,толкова по-зле за фактите.Така ли?Цял свят разбра че руските терористи го свалиха,само тук още две три червени *** се давят в руската пропагандна помия
отговор Сигнализирай
46
българин
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Аз съм навит да го вземем ние Крим, като не могат да си го поделят руснаци и украинци.Какво ще кажете?Имаме един реактор в мазето, дето Станишев го купи, ще им сглобим електроцентрала.Имаме едни тръби край Варна стоварени, дето няма за какво да се покзват, ще им построим водопровод с тях.Храна имаме, земеделците нали мрънкат все, че им залежава продукцията.А има и българи в Крим, а и се разбираме с всички общности там - руснаци, украинци, татари...Какво ще кажете? Да го вземем ли?
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
До лъжецЛафът "вече и децата знаят" е запзена марка за червените *** и маркира твърдение за, което няма каквито и да било доказателства та за опростяване на задачата го приемаме за вече доказано. Лфът е измислен от Гьобелс между другото. Още тогава не беше много оригинален
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
в тая статия най-веселото е че се говори за новата територия като за някакъв самостоятелен субект )))))
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
До ВасилевКато си говорим за секретни договори този на Станишката и Първанката да не е прозрачен. Като видиш цената на газта из Европа се набива на очи, че високата цена (почти двойна) ходи експлицитно по русофилските правителства. Това всъщност си е логично по дефиниция, като се замислиш.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
ЕЙ 54 БОЛЕН БОРИСОВ ГО СВАЛИ И ГАДА КОЛОМОЙСКИ С ПАРАСЕНКО,ЕВРОПА И САЩ КРИЯТ СВОИТЕ КУКЛИ НА КОНЦИ.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
който продава свободата си за пари, накрая губи и двете
отговор Сигнализирай
Новини