IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Киев категоричен: Крим трябва да бъде върнат в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 28 Не харесвам 0
Киев категоричен - армията им може да стигне за един ден до Урал! - ако ги подгонят "Опълченците" в тази посока!!!
отговор Сигнализирай
34
gandi.daow
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
На тия цялата държава е една голяма грешка и Крим им е последен проблем. Сега като се отделят двете нови държави, това което остава да си го харизват на байдановци и тем подобни..
отговор Сигнализирай
33
мисли с главата си
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До АнонименТи откъде знаеш истината кой крив кой прав или други мислят вместо теб!
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Когато Крим не отишъл при Украйна, Украйна отишла при Крим.
отговор Сигнализирай
31
maiorski
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
има един начин Украинците да си върнат Крим ...като влезнат в съставя на РСФСР.Така че укри ...действайте !
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
До гей/стратег 48В света текат динамични процеси, в които водещата роля на едни държави-лидери се измества постепенно от други. В подобна ситуация е разбираемо, тези които усещат застрашена лидерската си роля, да се стремят по всякакъв начин да запазят статуквото. Русия ще става все по-сериозен фактор, без значение дали на другите това им харесва или не. Китай вече са световен фактор, чието влияние - политическо, икономическо и военно, все повече ще се засилва. Няма вечна хегемония.
отговор Сигнализирай
29
сеирджия
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
както се развиват бързо и неочаквано събитията много по вероятно е аляска са влезе в състава на русия
отговор Сигнализирай
28
ШибиРиби
преди 11 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
Украинците имат начело на държавата си побъркани хора.
отговор Сигнализирай
27
Гошо...Тъпото
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
Руснаците няма какво и на кого да връщат.Който владее Крим,той владее и акваторията на Черно море.Така е от столетия.Кога Украйна е...завладяла Крим и от кого.Това е...нонсенс и всички знаят неговият отговор.Тепърва още исконно руски територии,подарени на изкуствената държава,ще се присъединяват към тялото на Русия Мать.Това го изискват хората които живеят там,защото Украйна измени на руския народ,който я създададе от...нищото.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 28 Не харесвам 8
Крим не е ''под руски контрол'', Крим е единна и неделима част от Руската федерация. И този факт е уреден конституционно от Русия. Нека се замисли всеки, който има намерение да посегне на Крим.
отговор Сигнализирай
Новини