BGONAIR Live

Вашингтон подкрепя арабските въоръжени сили


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
А Русия подкрепя ИД.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Естествено, че подкрепят. Първо, както се спомена в предишен пост, за нови сили ще се купува отново оръжие - американско разбира се. Второ, няма да се пренасят хиляди цинкови сандъци с американския флаг върху тях на загинали американци. Ще воюват силите на желаещите. От американците оръжието, от ахмаците жертвите. След като има желаещи да воюват, оръжието ще им бъде осигурено. Световната война е на прага. Гарантирано.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
естествено че са съгласни с такъв съюз първо ще закупят ам оръжие и второще дойдат ав съветници да ги учат това оръжие в крайна сметка ще назначи следващияам президент
отговор Сигнализирай
9
кк
преди 11 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Без да разбирам нищо от политика, преди половин година предвидих създаването на ИД2.Ха, да ни е честито!!!!
отговор Сигнализирай
8
Боби
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Нали въпросните 10 страни са и случайно най-големите купувачи на Американско въоръжение. Трябва да се амортизира и да има бойни загуби за да могат арабите да поръчат нови партиди за милиони златни оръжейни долари...
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
брей!богати евреи организерат армия от араби!!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
че от Арабската Лига и САЩ вече си имат сериозна армия в региона, която е на тяхна издръжка и воюва за тях, подкрепяна от техните инструктори, оръжие, логистика, разузнавателни данни и информационно затъмнение. Това, както всички знаем, е Ислямската държава. Явно са решили да създадат и официално крило на ИД, за да могат да му дадат безвъзмездно и самолети, крилати ракети, танкове и бойни дронове. Тук обаче българите с изадават въпроса - а защо съюзниците нас не ни дават и един самолет или танк?
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Ореваха орталъка, надуха ни главите, че руснаците били подкрепяли Донбас, което било престъпление, неправилно, жестоко и налагало санкиции....Няколко месеца по-късно, "образцовите демокрации" от залива бомбардират Йемен и му се месят във вътрешните работи подклаждайки война.САЩ горещо одобряват, считат за правилно и помагат!Каква наглост и нахалство на краварите и преживния ***, който им е главатар в момента!Ало, горещите защитници на американските пионки в Украйна, къде сте, кажете нещо?
отговор Сигнализирай
4
миролюбив
преди 11 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
ЩОМ Е ВОЙНА , ТЕ Я ПОДКРЕПЯТ.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 37 Не харесвам 2
То американците винаги подкрепят военните конфликти--винаги.
отговор Сигнализирай
Новини