BGONAIR Live

Путин "помпа", Медведев пече. Идилия!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

111
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Маратонки(кроссовки)с платформа предвид ръста им. Даже и руснаците ги бъзикат.Попытка российской пропаганды показать с хорошей стороны своих лидеров оказалась не весьма удачной,так как Рунет тут же поднял волну фотожаб и шуток на эту тему.Шутили и о суженных спортивных штанах, которые любят носить девушки-тинейджеры, и о высокой платформе обуви низкорослых Путина и Медведева, в частности Вконтакте кто-то назвал это "кроссовками на каблуках".Много иронии было посвящено близости политиков,
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Жив и здрав да е Владимир Владимирович.
отговор Сигнализирай
109
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
"...Путин и Медведев си печат телешко месо..."- - -Златко, Златко, на български се пише "пекат", не "печат".
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Не го оставят намира човека, угодия няма. Ако мълчи-избягал, полудял или болен. Ако говори- фашист бил. Ако спортува-популист и *** бил. Ако акцентира руснаците да прозвеждат и потребяват руски стоки- комунист, а ако носи западни дрехи и потребява западни стоки- що не руски.
отговор Сигнализирай
107
Така е, така е
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Така е то - Крим е руски, Сибир е китайски.
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Крим е Руски. Въпросът е затворен.
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Най-значимият политик на новата история. Другите политици по света могат само да му гълтат праха.
отговор Сигнализирай
104
Айде се скрий
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Скрийте не бе, *** страхливи. Тоя голям го извади, трябваше отдавна да е подминал Киев, а той година и половина се тутка в Луганска област, която е по-малка от Варненска област. Няма кураж колкото една тийнейджърка, тръгнал фитнес да ми прави.
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 7
А пък Борисов и Плевнелиев са заели колянно лакътна поза със смъкнати *** в готовност да бъдат напомпани от началниците във Вашингтон и Брюксел.
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Захвърлянето на западни стоки, дойде по желание на Европа. Те наложиха санкции
отговор Сигнализирай
Новини