BGONAIR Live

Путин "помпа", Медведев пече. Идилия!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

101
оппа
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Тия смотани хамстери защо тренират с американски уреди?
отговор Сигнализирай
100
345
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
134, а ти в съответствие с твоя национален бит с потурите и цървулите от овчарника ли пишеш ?
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
А бе, шорошляшката *** съвсем е изпосталяла, много са закъсали щом се хващат за марката на уредите и очилата на Путин.
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
VSICKO E RUSKO PROIZVODSTVO--NE LAGI -EDNA OT BOGIITE ZAPOVEDI----NO TI SI GLUPAV I ZATOVA TI E PROSTENO
отговор Сигнализирай
97
ъ
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
интересно ако това беше обама какво щяха да пишат нашите ДУПЕДАВЦИ И ГЪЗОБЛИЗЦИ ??
отговор Сигнализирай
96
Продължение
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Клипчето има продължение - Путин нежно завива Медведев за следобедна дрямка и го целува по челото преди сън, а онзи заспива с блажена усмивка на уста.
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Запада бълва антируска пропаганда. Днес бг я постват буквално. Идилия.
отговор Сигнализирай
94
Горскио
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Пекат си месото, а не си го печат... После всички софиянци се пишете граждани...
отговор Сигнализирай
93
balkando
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Освен че се поддържат, защото не са първа младост, но и дават добър пример за младите. По-добро е от масовата холивудска продукция и риалититата по телевизията. Значително !
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
А вие какво искате да дават. Как се стрелят ли, щото американците само това показват и хората изперкват. Нормално е двама мъже да са във фитнес залата, не е новост нито голяма новина
отговор Сигнализирай
Новини