BGONAIR Live

Соцстрах: ТПТИ ще удари най-силно България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

113
тъп кат комунист
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
От тия "лоши" храни американците живеят до 77 години. Руснаците при НУЛА ГМО живеят по 66. Ама щели да фалират предприятия ... естествено, че ще фалират като има конкуренция.
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Абе руски тъпaци, знаете ли че ако докажете че ГМО са вредни веднага ще станете милионери, защото ще осъдите омразните ви американски корпорации че ви тровят и то на територията на САЩ. За това ще ви изплатят милиони обещетение, а на ГМО храните ще сложат черни надписи "Яденето на този продукт убива" както на цигарите.
отговор Сигнализирай
111
Djin
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Нищо чудно българските политици като дежурни предатели на националните интереси раболепно да одобрят това споразумение! Самия факт че мълчат по "?"-а е многозначителен!
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
До Евроатлантик 148 Кажи на 90 000 германци, дето са протестирали в Хановер срещу споразумението, че са ***! ***! Само *** и платените продажници го подкрепят!!!
отговор Сигнализирай
109
Боби
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До Евроатлантик 148За да ти повярвам ПУБЛИКУВАЙ ПЪЛНИЯ ТЕКСТ НА СЕКРЕТНОТО ДО ТОЗИ МОМЕНТ ТПТИ
отговор Сигнализирай
108
Боби
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До Агробиолог 144Агро ТъпологАко има ГМО което издържа на суша - да (ама не го правят само с този ген)Винаги в ГМО има РЕЗИСТЕНТНОСТ към даден ПЕСТИЦИД - Тоест пестицида утрепва всичко на полето освен ГМОЗадавам ти въпроси:Каква е концентрацията на Пестицид в ГМО за самото растение този пестицид не е опасен А ЗА ЧОВЕКАЗащо ГМО само в преработен вид се предлагат? За да може при преработката да се премахнат остатъците от пестицида(вероятно) и да се подобри Вкуса(няма ГМО ЗА ПО-ДОБЪР ВКУС)
отговор Сигнализирай
107
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
По-напред сме от италианците.Те си имаха една депутатка в техния парламент -Илона Сталер а ние си имаме депутатка даже и в Европарламента.!! Да откривте приликите оставям за вас.
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
поредната руска хибридна тъпанарщинаа ТЕЗИ ХРАНИ ГИ РУПАТ В москва от години
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До Агробиолог 144 Ти си яж ГМО-то и храни поколението си с него. Ние искаме всичкото съдържание да го пише на етикета и да имаме избор - нещо против?!
отговор Сигнализирай
104
до 144
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Яж си тогава бургерити от пилета с 4 крака...
отговор Сигнализирай
Новини