BGONAIR Live

Соцстрах: ТПТИ ще удари най-силно България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

143
ИСТИНАТА Е
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 4
До Българинв БГ Бурки няма тъпо русначе стига си ревал да създаваш интриги Помакините носят кърпи и то по желание повечето и топлес се пекът през лятото като Наташките ви
отговор Сигнализирай
142
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Какъв Соцстрах бе ***.умник.......тук не опира до БСП и СДС......говори се за здравето на хората....ГМО=редица болести........да ви имам тъ.пата статия=сигурно ви е платено, друго обяснение нямам
отговор Сигнализирай
141
Боби
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До Анонимен 188Имам много добър приятел който отиде в Сан Фриско. Питам го как е. Добре вика има работа веднага си намерих работа в магазин. 2 години ми трябваха да си увредя документи и сертификати(замина за САЩ с 11 Актуални сертификата на Майкрософт всяка компания само с това става златен партньор) и да почна работа като ИТКак е храната - Много евтина и много скъпа ???ГМО са безумно евтини а Био производство е скъпо като всеки богаташ и половината от средната класа са само на био ...
отговор Сигнализирай
140
до 186
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До Анонимен: ,,зган" - *** такъв, айде обратно в първи клас
отговор Сигнализирай
139
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
До Бобити *** ли си виж какво съдържат руските храни чисто ГМО са само названията са други за просия колхозник
отговор Сигнализирай
138
Българин
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Пълна забрана на бурката! България е християнска страна! Който иска да живее в християнска страна трябва да спазва християнските закони!
отговор Сигнализирай
137
Експерт
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 9
България сега се нуждае от Споразумението за Трансатлантическо партньорство за търговия и инвестиции - ТПТИ, което ще стане двигател на икономиката и генератор на стотици хиляди нови работни места. ТПТИ ще промени света!
отговор Сигнализирай
136
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
До Боби"ГМО и ТПТИ не влизат в Русия ако не си забелязал и няма да влезнат - КАСАЯТ НАС ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА КОИТО КРИВО ЛЯВО СИ ИЗКАРВАТ ПРЕХРАНАТА."Касаят само русофилите с опорните точки за ГМО и лошата Америка.
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Явно умните и красивите искат да имат повече пари от ГМО, за да се лекуват болните си от същото това ГМО деца. Аз друго логично обяснение не виждам..
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Путин и хибридната му тролска зганн са тъпанарии
отговор Сигнализирай
Новини