BGONAIR Live

Ядрени влакове на Русия vs. "Бърз глобален удар" на САЩ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

174
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Крим е придобит незаконно от Украйна, да, казусът е юридически и о, да, хубаво беше да се разреши като такъв стига украинците, които го притежаваха незаконно, да не го бяха обещали на НАТО за военна база.
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До АнонименКрим се присъедини към Русия по всички правила и норми на международното право.
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
До АнонименНяма такава държава Украйна.
отговор Сигнализирай
171
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
До АнонименКрим е част от Русия. Русия няма абсолютни никаква нужда някой да признава територията и. Другите са принудени да се съобразяват с Русия.
отговор Сигнализирай
170
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Няма такова животно като енергийна независимост за България.Всичко се прави в името добива на газ и нефт от Израел към Европа с любезното участие на фирми от САЩ.Има ли интелектуалец, който да предположи цената на тези енергийни източници над или под руската ще е?
отговор Сигнализирай
169
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До АнонименДо Анонимен 309руската пета колона активно пречеше на българските интереси в България. Е, това съвсем скоро ще е минало.На крива ракета космоса 27 години и пречи. Но след 50 години това ще се промени - ха ха хааааа.
отговор Сигнализирай
168
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До АнонименНАТО е само призрак.
отговор Сигнализирай
167
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До Анонимен305 БРИКС умря не разбра лиВсеки има право да бъде заблуден.
отговор Сигнализирай
166
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Чиновниците от САЩ идват у нас ("в контекста на вниманието, което САЩ отделят на България в качеството и на ценен съюзник и партньор" ха ха хаааа) и се разпореждат като в собствена губерния, а управниците ни се поставят в позата на обслужващ персонал, дежурещи да им козируват и да им се отчитат. А когато дойде времето няма и да им мигне окото да ни хвърлят за курбан в предните редици на войната с Русия като лоялни "партньори".
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До АнонименАбе, я кажете една две или поне три приятелски на САЩ държави ?
отговор Сигнализирай
Новини