BGONAIR Live

Полското опълчение - против Русия ли ще е то?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 28
Ей, никой не ги обича пияните ватенки!
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 27
Ние също можем да станем основна страна на Балкаите , но само ако скъсаме окончателно с Кремъл .
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 26
Полша се отскубна от руската мъртва хватка преди 27 години и се развиДнес еманципирана проявява все повече характер . Тя вече е една от наистина големите страни в Европа
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Името на автора в подзаглавието!
отговор Сигнализирай
49
Без майтап
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Пшеките са смели пичове, но съседите им през морето - финландците се изложиха яко. Младо, едногодишно, но вече заякнало мече влезе смело във военна база с 3 000 фински войници и предизвика страх, ужас и масова паника. Войните и командирите им се изпокриха и по телефона поискаха помощ от полицията. В безсилието си накрая просто го убиха и се почустваха мъже.
отговор Сигнализирай
48
Да живей Русия
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 7
Поляците уш европейски настроени и най много те са имигрирали из европа, а пьк си избраха расистка партия да ги управлява!
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
Поляците в час ли са, каква е тая защитна формация на снимката бе, при един въздушен удар или граната, това ще се превърне в масов гроб. :D
отговор Сигнализирай
46
What if...
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Да не подготвят снимачната площадка за нова версия на "Червена зора"(Red Down).В оригинала група тинейджъри победиха лошите руснаци, в римейка(remake) - лошите северно-корейци. Май ще снимат нов римейк или продължение(sequel) в Полша. :) :) :D :P
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Русия-глупости. Полша си иска от години западната част на Украйна с център Лвов, която до втората световна е била полска и това опълчение май затам го гласят.
отговор Сигнализирай
44
DreamTheater
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Опълчението няма да е против Русия.Ще е против Монголия.
отговор Сигнализирай
Новини