BGONAIR Live

Австрия ни връща първите мигранти през юли


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Коментатор
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
А бе дали са върнали Куката, да внимават, че е въоръжен.
отговор Сигнализирай
32
рогачо
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До Благодаря ви, ГЕРБ!ГЕРБ не са цвете, но тук играта е много по-голяма и груба. Клекнаха мощни и богати държави като Германия и Швеция, които са през девет земи в десета от ислямския свят. Ние сме малка и бедна страна на границата с Турция. Колкото могат в този полудял свят - толкова. Гърците много лаят, уж много свободолюбиви, а през тях минаха към един милион, с фериботи ги извозваха като туристи. Ние засега удържаме положението.
отговор Сигнализирай
31
Хахо
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Тези хора с нищо не са допринесли за бюджета на ЕС. Докога ще могат да черпят от него, той да не е каца без дъно? Самолети, лекари, охрана, преводачи, отделно храна, облекло, вода, лекарства.
отговор Сигнализирай
30
И на мен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Искам и на мен при пътуване да ми осигуряват лекар, санитар и преводач. На служители от неправителствени организации не държа.
отговор Сигнализирай
29
Лудост
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Големи глупости. Ни на истински нуждаещите се помагат, ни някаква що-годе социална справедливост поддържат. Само насърчават икономическата миграция, ислямистките движения и просто криминалните типове, на които им е много по-изгодно да шарят из богата, разгащена и ненаказваща Европа. Съдадоха огромна мрежа от организираща трафика престъпност, нагушиха я с милиарди. И да спрат трафика, тези хора ще се насочат към друго престъпно поприще в Европа, няма да се хванат на работа като болногледачи, я.
отговор Сигнализирай
28
нйау
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нали ако са прекарали 6 месеца в съответната държава вече не могат да ги връщат по Дъблинското споразумение? Не че ще успеят, де.
отговор Сигнализирай
27
Грахгай
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
До До 18Земите не са точно пустеещи, а закупени от турци и араби с подставени лица.
отговор Сигнализирай
26
Човек в Германия
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Аз съм в Германия и говорих със сирийци. За да преплуват морето до Гърция: 3300? на калпак, в Атина купуваш фалшив гръцки паспорт: 250?, за да лети с фалшивия паспорт, за билет , хубави дрехи на летището, да научи четири думи на гръцки - още 1500?. И хоп- в Германия. Веднага унищожава гръцкия паспорт и се представя на властите като сирийски бежанец. Получава от Германия задграничен немски бежански паспорт. След три години може да издърпа всичките си роднини.
отговор Сигнализирай
25
ined
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Те да не са наши, че да ни ги връщат. Като са решили да ги гонят да ги карат там откъдето са дошли.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Защо трябва да ни ги връщат ?! Нали мути ги канеше и още ги иска!
отговор Сигнализирай
Новини