IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Разширяването на ядрената централа в Пакш - от 2018-а


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Х
преди 7 години
Харесвам 37 Не харесвам 7
То и ние можехме а имаме и втора АЕЦ, и Южен поток, и Бургас- Александрополис, но Меркел не дава а шута на ЕС, Борисов иска да ближе.След като затворят и петии шести блокове ще купуваме от Турция и газ, и ток.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 50 Не харесвам 6
ДВАМА ИСТИНСКИ МЪЖЕ, КОИТО ПЕТ ПАРИ НЕ ДАВАТ ЗА ТРЕТОПОЛОВИТЕ В БРЮКСЕЛ.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 32 Не харесвам 5
*** дерасти бяха онези двамата в Евксиноград, дето се бяха вплели в любовна прегръдка. Извадихме снимката на голям плакат и я сложих на витрината на магазина си. Предизвика голям фурор.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 35 Не харесвам 3
Гербавите да гледат и да се учат как се води външна политика в полза на народ и държава.
отговор Сигнализирай
4
Ето
преди 7 години
Харесвам 52 Не харесвам 5
Това се нарича взаимноизгодно сътрудничество. Не като нашите *** от ГЕРБ, които продадоха интересите ни за празни обещания от зад океана. 10 милиарда инвестиции нямаше да ни се отразят зле. Колко сме ***.
отговор Сигнализирай
3
кайзер созе
преди 7 години
Харесвам 50 Не харесвам 3
Орбан много добре си подрежда националните интереси.
отговор Сигнализирай
2
да
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 28
Те, на обещания равни нямат
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 49 Не харесвам 6
Ей, *** 1, лесно се пишат простотии и глупости, но трудно се прави политика в полза на народа! Утре ще завее снега а на студено и тъмно трудно се издържа нали?Такива като нас дето се гъзим на не който трябва плащаме луди пари за топло и светло на разни международни крадци.Този, който си знае сметката и не унищожава народа си, знае къде да даде парите си!
отговор Сигнализирай
Новини