BGONAIR Live

Четири американки са залети с киселина в Марсилия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Много интересно, тия с бутилки с киселина ли се разхождат по улиците. Ей така просто за всеки случай...
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 21
Ей от такива бездарници човек вече не може да си купи легално киселини. Натриев пероксид ( сода каустик с перхидрол) сложен в спрей за почистване на прозорци е много по-ефективно за очите, особено за родопсина.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 65 Не харесвам 0
нападателката викала ли е аллах акбар, с бурка ли е била?
отговор Сигнализирай
1
Joko
преди 8 години
Харесвам 65 Не харесвам 2
То в Марсилия "бели" не останаха ! Пълно е с "***" !
отговор Сигнализирай
Новини