BGONAIR Live

Накъде след независимостта на Каталуния?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 6
На никъде, и вчера ви казах - без армия и без подкрепа от някоя от Великите сили - САЩ или Русия, независимост НЯМА!Не случайно Пучдемон даде заден и се чуди как да се измъкне от тежката ситуация в която сам се набута! Накрая ще се съгласи на тежки отстъпки пред Мадрид, само и само да не го сексат тотално, като например да го наврат на топло
отговор Сигнализирай
Новини