IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Над 70 души загинаха в Сирия, имало ли е химическа атака?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
СТРАНДЖАТА
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Еееее, другото ти личи на тебе. Както казва Путин - моделът е многополюсен. Не се прикривай, джендъре.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 11
До МорскиЗначи според теб е Велико да се избиват цели семейства? Защото точно това правят Русия и марионетката и Асад в Сирия.
отговор Сигнализирай
54
Боби
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До Еднозъб ромЗначи Хим оръжието още от ПСВ е признато за НЕХУМАННО и в крайна сметка се заклеймяват тези дето го ползват. Асад имаше на въоръжение VX газове - 3 капки убиват всичко в 3 стаен апартамент от 100квм - РФ и САЩ на САЩ корб утилизираха това УЛТИМАТИВНО ОРЪЖИЕНО АСАД ПЕЧЕЛИТРЯБВА ИМИДЖА НА АССАД И РФ да се разбие - най-лесния начин че са ползвали Хим оръжиеСамо че след като и едните и другите имат самолети които да носят тежки класически бомби - не им трябва да ползват Хим оръжие
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
До Кой ум се връзва?А ти погледни по-далече от носа си. Порови се в нета, потърси информация от разни източници и сам си направи извод, не чети готови пропагандни глупости. Напр. в германския парламент депутат зададе въпрос към външния министър за доказателствата за Скрипал и онзи му отговори, че докато Русия не даде убедителни доказателства. че не е съпричастна, ще смятат, че тя е извършителка. Презумпция за виновност! Така се оплетоха в лъжите си, че дори сами не си вярват на глупостите.
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Няма такава пропаганда...и такава журналистика! Според някои медии??? Говорителката казала??? Над материала работил еди кой си???? Моля ви се, вече да же не е и смешно. Еди ми каза, че на негов приятел вуйчо му чул от от втора братовчедка на лелята на Иван че май оня ден нещо се сличило....Важното е че говорителката на САЩ е сигурна че не може друг да е освен Русия.
отговор Сигнализирай
51
Кой ум се връзва?
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 15
Престарелите БГ-комунисти коментират, защитавайки Путин и Асад. Това ще им остане.Да пишат.
отговор Сигнализирай
50
Морски
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Слава на Русия!Велика!!!
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
До СТРАНДЖАТАЧе нямаш глава си личи по коментарите, за другото питам.
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
"Над 70 души загинаха в Сирия, имало ли е химическа атака?"Не са 70, а 70 000 000. вЕрваме ви.
отговор Сигнализирай
47
ММ
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
P. S. Добре, че е Ердоган, та да разберем какво правят "нашите стратегически партньори" - САЩ. На пресконференцията след срещата в Анкара миналата седмица, каза, че САЩ са поискали 7 трилиона! долара, за да се справят със сирийската криза. Гледайте към 40. минута тогава става въпрос за парите. https://youtu.be/CpKrnh0aOcU
отговор Сигнализирай
Новини