IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Кремъл начерта линиите: Украйна в ЕС - да, но не и в НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 10
Ако Путин не се предаде на Зеленски и украинските войски, Русия я очаква пълна разруха и разпад !!! Тръмп ,не може да спаси руското сви.не !!! НЯМА ВРЕМЕ !
отговор Сигнализирай
63
Кремъл:
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Западът трябва да разбере, че трябва да мисли не за възможно продължаване на подкрепата за Киев, а че трябва да приеме нашите условия и в същото време да запази лицето си. Тези условия са формулирани преди три години и не са се променяли оттогава. Ако тогава не сте искали да го направите по добър начин, тогава бъдете така любезен да се примирите с факта, че сега ще бъде както решат руснаците.
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Не се притеснявай за рашките.Имат хора и оръжия.
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Украйна в ЕС - да. То Ебания Съюз е цъфнал та вързал та ша вземе тия голтаци и тях да хартунят
отговор Сигнализирай
60
Ада на че6урашките
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
А според вас аз шизoфриник ли съм или олuryфрeн
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Цялото НАТО с военните си технологии, сателити, разузнаване, 50 държави с 90% БВП плюс държава 55 мил. мотивирани нацисти които мразят Русия и в червата си и готови да убиват руснаци не можаха 3 години да победят Русия и сега е изправен или пред ядрена война, или позорно поражение в Украйна, като и двете не ги устройват. За това Тръмп драпа за преговори и ще приеме всякакви условия на Путин, само да излезе от ситуацията без поражения, а приказките за "умират млади хора" са за наивници.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Рундю да събира Консултативния събет за НС и да решават свръх - спешно "НА КОГО ЩЕ СЕ КЛАНЯМЕ!!!!!"
отговор Сигнализирай
57
До 39
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Спри спирта, защото руските фронтови магарета ти се виждат като какъв там измислен танк имаше Вова! Армата ли беше?
отговор Сигнализирай
56
абе,
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
каквото каже Путин, това ще стане...и който си мисли друго, не е с всичкия си!
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 10
Блатните още реват за това НАТО, а НАТО си увеличи границите с още много през това време. Срещу Финландия и другите държави са много тихи. Те с една Украйна не могат да се справят, за НАТО тръгнали да мислят.
отговор Сигнализирай
Новини