IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Орбан свиква референдум в Унгария за членството на Украйна в ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 24
Ако унгарците гласуват ЗА Европа Орбан трябва да си подаде оставката моментално! То ще означава, че е тотално бламиран и той и цялата му шайка трябва веднага да емигрират в Русия! Да стане съсед на Асад и Янукович в Сочи!
отговор Сигнализирай
3
Зозо
преди 5 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 24
Хахахааа, и унгарците ще напуснат, а? Нещо много се е объркАл Орбанът :))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 30
Тези тръмпутинисти ще ви поробят всички и ще строите с голи ръце огромни статуи на Тръмп, Мъск, Орбан и Путин. И ще живеете в Ривиери Резервати, като индианците. Тръмпутинистите ще ви заграбят земята и ще ви колонизират с американски хилбилита на Тръмп.
отговор Сигнализирай
1
Абсолютно
преди 5 месеца
Харесвам 41 Не харесвам 24
прав е! Каквато и икономика да има ЕС, наливането в украинката каца без дъно плюс издържането на милиони домъкнали се в Европа навлеци ще вкара континента в катастрофална бедност.
отговор Сигнализирай
Новини