BGONAIR Live

Белият дом разкрива теорията за “истинския произход” на COVID-19


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 4
Усещате ли, че продължават да ви къпят, овце? От прилепи, лаборатории или Луната, за тях няма никакво значение. Важното е да ви държат на куката, че има вирус. Защото няма да се много добре, ако дoбитъka се усети, че е инжектиран с нещо без причина.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 4
При ковида видяхме какво е да ни управлява милиционерско-медицинската хунта на Борисов и Фантомас Мутафчийски. Затвориха ни като крепостници с КПП дори на Великден. Не ни пускаха да се разхождаме дори в планините. Караха ни да слагаме маски дори на открито. Помним и няма да забравим, камо ли да простим!
отговор Сигнализирай
11
ANALIZ
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 7
Русия Нападна Украйна заради Ковид 19 . Харков и Био Лабораториите на Байдън - там се правеше Био Оръжието и се пръскаше със САЩ Самолети над Света . Ако Русия не беше нападнала Харков - Жертвите щяха да са Милиарди .Слава на Русия .
отговор Сигнализирай
10
ЧОВЕКОЯДЦИ ОТ АЗИЯ..
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 9
РУСИЯ +КИТАЙ СА ИЗЯЛИНПОВЕЧЕЦЧОВЕЦИ, ДОРИ ОТ КАНИБАЛИТЕ В ДЖУНГЛАТА...
отговор Сигнализирай
9
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
По-ме интересува как Урсулана правеше поръчките на препарата и колко пара спечели от сезонния грип!........35 МИЛЯРДА ! КАК ШГИ АРЧИ УРСУЛКА И У КОИ МОЛЛ ?
отговор Сигнализирай
8
КИТАЙ + РУСИЯ
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 11
СА НАЙ-ДИКТАТОРСКИТЕ ДЪРЖАВИ, КОЙТО СЛЕДЯТ НАСЕЛЕНИЕТО СИ ВЪВ ВСЯКА ТОЧКА НА ПРОСТРАНСТВОТО - ЛИЦЕВО РАЗПОЗНАВАНЕ, ПОДСЛУШВАНЕ И ВПОСЛЕДСТВИЕ АРЕСТУВАНЕ И ОТРЯВЯНЕ......
отговор Сигнализирай
7
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
КОВИД Е ПРАЕН ОТ АМЕРИКА А ВИ ТЕПА ШО СТЕ ОФЦЕ И ПРЕЧИТЕ ЗЛАТНИЯ МИЛЯРД А ЖИВЕЕ !
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 1
По-ме интересува как Урсулана правеше поръчките на препарата и колко пара спечели от сезонния грип!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 1
Ние българите още от началото знаехме че ковида е изтекъл от китайска лаборатория.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 2
Умишлена или не, ковид пандемията се превърна в огромен социален експеримент, който показа колко глупави и наивни са хората и колко лесно са готови да разменят свобода за сигурност. Това проправи пътя за глобален фашизъм. "Зеленият сертификат" е една от най-срамните страници от човешката история, засенчваща събития като инквизицията, нацисткия геноцид и масовото изтребление на хора от Чингис Хан.
отговор Сигнализирай
Новини