BGONAIR Live

Белият дом разкрива теорията за “истинския произход” на COVID-19


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Щерю
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Ние пък що вярвахме, че е от прилепи?!?
отговор Сигнализирай
32
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
ЦРУ МОСАД КОВИД МАДЕ !
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 1
Две години тормозиха овцете въз основа на един фалшив тест. Нужни са две работещи мозъчни клетки за да се разбере, но при някои те са дефицит.
отговор Сигнализирай
30
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
РЕКЛАМ ! ИСКАШ А МРЕШ ? ЗЕМИ КОВИД ! ГРАБНИ ВАКСА !
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
Защо Китай се нави да участва в измамата? Защото беше в техен интерес да намалят населението си тъй като са пренаселени. Дори преди години имаха политика да се ражда само по едно дете в семейството. Но това се доказа че е лошо защото се получи неравновесие между родените момичета и момчета и затова тази мярка беше отменена.
отговор Сигнализирай
28
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
Въпрос с повишена трудност. Кой зарази планетата? И един по труден Защо? ЕВРЕЯ МАРКА РОТШИЛД ШО Е ПО ЛЕСНА ВОИНА С ОГРОМНИЕ ЖЕРТВИ !
отговор Сигнализирай
27
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
КОВИДА БЕШЕ ЗАШЕМЕТЯВАШТА ДАЛАВЕРА !
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 1
Преименуваха респираторните заболявания като "ковид" и направиха овцете на мaaймyни.
отговор Сигнализирай
25
USA SUPER КИРО НОФ
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
Кунчев, Кантарджиев и Мутафчийски .....МИ ОБЕСЕТЕ ГИ !
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 3
Зад тая измишльотина стоят американците. Неслучайно те бяха подготвени с инжекциите. Ако не стояха те това нямаше да се случи. Китай не са чак такава сила че да наложат такава измама. Тези които спечелиха най-много пари от измамата са точно западняците. Дори имаха наглостта да налагат цензура по медиите, само този факт говори достатъчно.
отговор Сигнализирай
Новини