IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Медведев циничен пред ученици, описа българите и поляците като "тълпа"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

100
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 9
Как е обяснил на слушателите че в ЕС ипотеката е около 3%, а в Раша- 21%
отговор Сигнализирай
99
Барса гейт
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 18
Въпреки че не руснаци са хората които могат да се присмиват,той е прав за нас защото ние търпим престъпниците като Пеевски,Борисов и другите подобни *** които са присвоили държавата ни с медиите даже,при нас също престъпниците сами си влизат в затвора..и сами си излизат когато си платят разбира се.Започва да ми липсва времето на Карамански и Братя Илиеви,предполагам че щяха и те да са в Парламента ако бяха живи
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 20
Вие се радвайте, че тоя поне се е сетил, че ви има, защото ония на запад дори не се сещат, че съществувате, всичките сте неудачници с робски манталитет
отговор Сигнализирай
97
Симппа
преди 2 месеца
Харесвам 26 Не харесвам 10
Блатния алкохолизиран плъх пак си показва липсата на елементарна култура, като държи речи по-присъщи за селска кръчма в малките часове.
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 7
Медев обяснил ли е защо инфлацията за март 2025г в ЕС е 2.3%, а в Раша е минала 9%?
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 5
Той обяснил ли е на слушателите какво са представлявали лагерите ГУЛАГ- от там са минали 30 000 000 тълпа, "влязла" за превъзпитание с труд и глад- 20% са загиналите!
отговор Сигнализирай
94
Майора
преди 2 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 8
Ало Медведев , погледни какво прави идеолога ти Путин и тогава говори!Великият СССР е отживелица и никога няма да се върне!
отговор Сигнализирай
93
Един от тълпата
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Ентелектуален ми е
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
До: анонимен 101 това че си без зъби те оправдава ,но ,че си без мозък! не
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 12
Новини