IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Съпругата на Навални: Готови сме за дълга борба до победа над Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 10 Не харесвам 2
Факт е, че Алексей Навални се е почуствал зле веднага след последното свиждане със съпругата си. 3 дена по-късно той умира в ужасни мъки. Случайност?
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 10
До: анонимен С каква точно технологична мощ на НАТО се бие Украйна? САЩ имат 1200 изстребителя от пето поколение Ф-35, а на Украйна са дали точно НУЛА. НАТО в тази война не участва. Хвърлят някакви трохи на Украйна и гледат как русия се пече на бавен огън.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 12 Не харесвам 2
Навалная ,за това ти плащат "да се бориш с Путин " ! Ама това ,че тия дето ти плащат убиха Навални не те засяга !
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 9 Не харесвам 0
Ами те руснаците с тази "борба" която водят могат и 1000 години да се "бият". Защото реално нищо не правят. ЕС е фрашкан с етнически руснаци, а аз досега един голям руски протест срещу Путин не съм видял. В русия имат някакво оправдание, че ОМОН ще ги бие, ама в България и Германия кой ги спира да протестират срещу Путин? Вместо това виждаме как рускини ходят да протестират срещу еврото.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 7 Не харесвам 1
Ми шо тогава квuчuте за мирни преговори и прекратяване на огъня бе!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 10 Не харесвам 2
Тая е изпотрошила мъжките полови органи на пакистанците в Лондон за да я издържат.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 7 Не харесвам 2
След 3г месомелачка и над 1 мил. убити, на украинците почва да им просветва кат в мъгла, че може би (колкото и да е невъзможно) има някаква хипотеза, че Украйна с цялата военна и технологична мощ НАТО и целият цивилизована запад с 90% БВП все пак май не побеждава бедна и изостанала Русия с 1.5% БВП. Но това е само като в просъница, 1-2% от украинците им се явяват такива мисли, останалите са убедени, че побеждават, а месомелачката на Русия може да мели до 2027, до 2030, до 2035, Русия не бърза.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 11 Не харесвам 2
Европейският съюз е в състояние на икономически и политически колапс.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 9 Не харесвам 2
Въпросът е дали Русия може да си позволи съществуването на държава Украйна. От отговора на този въпрос ще зависи стратегията и тактиката на Русия, и бъдещото на Украйна. Всичко ще се реши в Москва.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 9 Не харесвам 1
Обстоятелствата за смърта който за тази са неизвестни ги съобщи украйнският шеф на разузнаването! Интересно каква борба води тази дето изостави мъжа си??? И кой я издържа сега??
отговор Сигнализирай
Новини