BGONAIR Live

Американски учител, заловен от Русия, е в затвора


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Брит
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Шпионин и наемник от всякъде!Военен пенсионер, женен за японка, после разведен, преместил се в Украйна, заради жена, преподавал английски и на двете места на "японци", без да има квалификация за учител.И един мармот завива шоколад...
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 3
има ли бели хора за алтернативен туризъм в Расия :))) там посрещат с хляб и сол ... белите отиват в затвора, черните директно на фронта хахаха
отговор Сигнализирай
8
Свети Петър
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ако го бяха хванали бившите сепаратисти от ДНР или от ЛНР вече щеше да се е отървал от земните мъки.За наемниците и в двете републики има смъртно наказание.
отговор Сигнализирай
7
емо
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
след като е задържан и осъден, значи има защо.
отговор Сигнализирай
6
F16Block70
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
Левски и Ботев са се борили, срещу диктатури, като киевския кървав режим на евреина милиардер, който напада хората по улиците за пушечно месо! Турците по същия начин са отвличали български деца за войници- еничари!!
отговор Сигнализирай
5
Ада на чебурашките
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 1
Да учител от цру и обича да опипва малки момченца!!!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
Този щом е въоръжен там където има закони против носене на оръжие, ако беше в щатите щеше да стреля по Тръмп или да направи някоя масова стрелба на обществено място. Неслучайно САЩ са на първо място по затворници в света, милиони са в панделата. Тия не се научиха че света не е САЩ. Или спазваш правилата или ходиш в затвора. Няма тън мън, аз съм американец, аз съм специален, туй онуй.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 17
Явно големия супер чекист Путин на който му унищожиха стратегическата авиация има приятел престъпник в затвора в щатите който ще бъде разменен за този нещастен учштел. Така и не разбраха тия хора че и пари да ти дават в Русия не е за стъпване.
отговор Сигнализирай
2
Мишо
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 3
Нещо по тъпо не можахте ли да измислите?
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 3
А какво ни интересува това нас нормалните хора
отговор Сигнализирай
Новини