BGONAIR Live

Операция "Надигащият се лъв": Израел нападна Иран


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
Пу дано се унищожат взаимно заедно с всички между тях
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 7
Нападната страна е в правото си са се защити, това е Иран, нали така? А агресията на Израел следва са бъде осъдена, нали? Нещо не го схващам това международно право. Я, пак, по какви критерии определяме кои са добрите бомбаджии?
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: LargoМосад го изтри за твоя безопасност
отговор Сигнализирай
26
Чефо
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 3
До: анонименИзраел било нация а ние българите не сме. Айде *** се гръмни ве. Израел докара последните години милиони от Мексико, Мароко, Русия, Етиопия и т.н. за да стане 10 млн. Виж 1946 година колко са. Каква нация е това? *** да живееш в Израел щом за теб са голяма работа. Това живот ли в постоянно да си на нож и да ходиш с оръжие. Там и за милярди евро или долари не бих живял със семейството.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 7
втора година срещу една жалка ивица...10 на 50 км...блокирана отвсекъде...пълноценна армия...американско оръжие...авиациясрещу 15-20 хил практически невъоръжени - по джапанки с калашници ...с ракети от водопроводни тръби...и без ПВОи пак са у киреча...срещу Иран ще им се стъжни...напълно.. като ония им отвърнат...ракети...шахиди...евреите ще се правят на жертви...както си знаят исторически и ще чакат помощ от Хамерикания...гледат да впрегнат гринго да им върши мръсната работа...хохлю и т ...
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 5
Агресивните действия на ционисткия режим срещу Иран не биха могли да бъдат извършени без координацията и с одобрението от страна на Съединените щати. Затова правителството на САЩ, като основен поддръжник на този режим, също ще носи отговорност за опасните последици от авантюрата на Израел
отговор Сигнализирай
23
Го
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 3
До: анонименМедиите ако ги слушаме всички са терористи ве. Иран са ясни ама Израел какви са? Не ме интересуват нито те нито другите *** дет водят война. Живота не е това което медиите налагат. Много ви е интересно да коментирате ама утре какво ще правите ако ножа ви опре до кокалчето? Не подкрепяйте никой и никоя война! 2025 година сме. Всичко е пари и капитализъм. Масоните видят ли, че хората са глупави и готови да умират ще започнат да спонсорират кървави бани навсякъде като в Украйна .
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 7
Надигащият се лъв ще гризне дръвцето.
отговор Сигнализирай
21
Руснаците са страхли
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: Aaasss ако оше не си го разбрал
отговор Сигнализирай
20
Aaasss
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 4
Русия да наложи санкции в случая, нали са съюзник на Иран.На по всяка вероятност нищо няма да направи, освен да изрази безпокойство!
отговор Сигнализирай
Новини