BGONAIR Live

Зеленски: Русия подготвя нови военни операции в Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
ДОХИ
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 0
На еврейн вяра ?????
отговор Сигнализирай
17
Светльо
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
Има ли управляващ в света който да не е психо. Какво става с планетата. Оставили сме нарко, психо, крадливо управление да управлява живота ни.
отговор Сигнализирай
16
бай Бай
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
да де, ама нарко-нацисткият клоун-диктатор-резидент да не бере грижа за Европа...Не вижда ли какво става в т.н. Укриана? Напоследък укронацистките му войници биват масово "неутрализирани" - по над 2 хилки на ден. А дезертират по 20 хилки на месец. А тва на снимката взело да дава наставления на Европата
отговор Сигнализирай
15
Бай Хой
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 2
Айде *** си направи едня бяла магистрала и да не те виждаме скоро.
отговор Сигнализирай
14
мак
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 1
Тоз въвлече европа във войната, от първия ден.Скоро не само 5% ще даваме за патлаци, направо 50 ще станат, заради чудовищна, бъдеща, възможна, предполагаема, евентуална руска операция.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 1
От жегите ли, от предозиране ли, но на зелката само му се привиждат разни измислици. По цял ден само плаши западнаците, че да му дадат пари и оръжия. Чудя им се на НАТО докога ще го търпят лъжливото еврейче
отговор Сигнализирай
12
Sherlock
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Zelenski, g t Hell !!!
отговор Сигнализирай
11
Ха ха
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 1
Абе,Зельо,абе мозък изшмъркан, ти съвсем си загубил връзка с реалността. Не ти ли е ясно, че след петък,13 юни, когато съплеменниците ти извършиха огромна,световна глупост, ти вече си тотално извън играта.Никой повече няма да ти даде един цент,един патрон.Всички вече забравиха,че съществуваш на този свят.Никой нито чува,нито го интересува какво ти там си мрънкаш под носа,какво още просиш и за какво хленчиш.Колко време още мислеше,че ще избиваш украински момчета и ще продаваш подареното ти оръжие
отговор Сигнализирай
10
Додо
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 1
До: анонименМного едностранно гледате на нещата. Едните могат да обстрелват де що има цивилни обекти , а другите няма да отвръщат. Абсолютно р неприемливо каквото и да е тероризиране на цивилното население и от двете страни но никой не го мисли това
отговор Сигнализирай
9
Бум
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 1
Русия са ударили с ракета, учебен център на всу ,до Давидов брод Украйна, над 60 са загиналите...
отговор Сигнализирай
Новини