BGONAIR Live

Защо украинците протестират срещу Зеленски?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Трепиииии
преди 10 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
Нацисти протестират за това, че избрания от тях нацист окраде парите и изгубиха войната и всякакви шансове.
отговор Сигнализирай
31
Гошо...Тъпото
преди 10 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Когато Турция стана член на ЕС,тогава и Украйна - на върба в...сряда.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: анонимен 35Вълната от антисемитизъм в началото на миналия век довела до създаването на убежище за еврейте, държавата Израел май е стартирала от Киев? Гадни и лоши руснаци?! Гадни и лоши руснаци!?
отговор Сигнализирай
29
ДААААА
преди 10 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
Без Зеленски или с него, руснаците не трябва да спират докато и последния украински нацист не е под земята ! Тези които протестират също. Те са същите майданаджии нацистки които го докараха на влас. Една бомба на протеста ще оправи много неща
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
По правата на малцинствата също ли са готови за ЕС? Та това щело да ги спъне. Корупция съизмерима с тази в Мексико. Ама са готови иначе. И да нансят колкото се може повече вреди на Руската федерация, независимо от цената. Ползите са за ястребите в САЩ и ЕС.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 11
Ами, рускоезичните протестират, щото Зеленски е евреин, а руснаците са фашистки антисемити и следват идеологията на Хитлер.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Да се даде думата на Георги Лозанов и всичко ще стане ясно
отговор Сигнализирай
25
Назад у 2014
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Защо продължават да подскачат на място, като преди 11 години? При същтото това подскачане викат ли "Хто не скаче, тот москаль"?
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
То и тука се протестира за различни неща свързани с корупция, но Нашите медии мълчат. Всичко се потулва, но добре, че има интернет и социални мрежи.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Внушителното гражданско общество. хахахах
отговор Сигнализирай
Новини