BGONAIR Live

Украинските атаки, които принуждават Русия да ограничи горивото си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Европа е топа
преди 9 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
Европа е топа! Просто си нямате идея колко са богати...фалит на ЕС няма да има но ше има дигитално евро което ще притежава много по-изгодни условия от виза и MasterCard и ще има реални шансове да измести долара като най-популярна световна валута
отговор Сигнализирай
22
Планктонов
преди 9 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 10
Превземането на Покровск се отлага за неопределени време. ВСУ насипа там много яко на рашистите. Те типично в техния стил патьомкинская деревня, докладваха по веригата нагоре че почти са превзели градчето , пуйлото подскочи от радост че най-накрая ще превземат нещо заметно на картата а ВСУ отби мощно путинските команчи от няколко села около покровск. Сега рушките командири гонят на убой пушечното месо да си вземат обратно териториите, че ако се разчуе, визшите началство ще им вземе главите.
отговор Сигнализирай
21
Скучно и точка
преди 9 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 9
Съотношението на жертвите: нападащи- защитаващи в тази война е на всеки четири окупатори които са Г200 се пада само ЕДИН защитник. Реалните загуби на ВСУ са около четвърт милион, приказките че са дали над милион и половина жертви няма как да са истина защото досега щяха да са капитулирали при такива колосални загуби
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
До 17 Тоя термин дори го нямаше преди 3 години. Западът не е това, което беше. САЩ е Зпадът, но Европа вече не е с него.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Ще ли ви се да е така ? Ама не е !
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
1.8 милиона загуби на фронта, потенциашно десет милиона избягаши зад граница - Стига с тея захаросани статии ... Златко го биха преди врме заради такива глупости, сега и Сашо ли трябва да бият ...
отговор Сигнализирай
17
RIP сесесере 1920 91
преди 9 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 8
клетите капейкии...вече толкова десетилетия само рециклират ЩЕ ЩЕ ЩЕ загине запада много са сладки когато са ядосани на опашката за хляб или мосКвиииич
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Няма страшно. Крепостниците могат да виреят и на картофи гарнирани с картофена водка.
отговор Сигнализирай
15
RIP сесесере 1920 91
преди 9 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 4
Нас ни казаха че ще сменим световния ред
отговор Сигнализирай
14
RIP сесесере 1920 19
преди 9 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Какво стана с границите преди 1991?? Възстановяването на варшавския договор стана ли?
отговор Сигнализирай
Новини