BGONAIR Live

Украинските атаки, които принуждават Русия да ограничи горивото си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
хи хи хи хи
преди 9 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
Ха ха ха, ръбъдришнярите ще правят завод а барут, ха ха хаааа, барут прадакшан в ръбъ! А Русия прави хиперзвукови ракети! И всичко останало сама си прави вече. При Тодор Живков Народна Република България произвеждаше битова електроника, химическа промишленост, машиностроене, металугия, космически уреди, компютри, да не говорим за селскостопанксата продукция, малка България можеше да изхрани половин Европа - все стоки за потребление, всичко българско, а сега ръбъговнярите ще правят завод за барут
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Мир в Украйна на условията на Русия означава разпад на ЕС.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Рашиския анклав Камчия ТРЯБВА да бъде затворен ВЕДНАГА
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
И до кога така ще послъгваме ? Я какво пишат други "Украйна призна: Русия влезе в Днипропетровска област" ?
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
А какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
Тръмп: САЩ вече не харчат пари за Украйна.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Тръмп: "Няма да има връщане на Крим и влизане на Украйна в НАТО"
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 2
И как вървят атаките ? Колко територия си върна бандеро-натовската хунта ?
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Петер Сиярто: Всеки разумен европеец изпита срам, гледайки как Тръмп бърше пода с Фон дер Лайен.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
Европейците гласуваха за управници които водят конфронтационна политика с Русия и подкрепят Украйна, като вярваха, че ще победят Русия и ще компенсират с нейните богатствата(най-богатата страна в света) загубите които 4 години понасят. И сега ако им кажат - ние трябва да клекнем на Путин и да приемем неговите условия, тогава логично възниква въпроса - а кой ще ни компенсира загубите, стотиците милиарди които дадохме на Украйна, обедняването и сриването на европейската икономика.
отговор Сигнализирай
Новини