IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Може ли Тръмп наистина да определи Антифа като терористична организация?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонимен "До: Толерас То те Русия, Китай, Индия и другите няма да се въоръжават и ша та чакат, докъто ЕС режима се въоръжи тея ще имат още толкова оръжие и па трябва да се въоръжаваме, това е безкраен път, " - да, няма да се въоръжават. Дори Путин го потвърди, Русия не смята каквото и да е превъоръжаване на НАТО за заплаха, защото Въоръжените сили на Русия постоянно се модернизират и винаги могат да се справят с всякаква заплаха. Русия няма да тегли заеми за оръжия.
отговор Сигнализирай
27
Unite the Right rall
преди 13 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
е щатска партия с неонацистко съдържание и има право на стачки, публични изяви (фрийдъм ъф спийч), а също и National Socialist Movement. Когато имате време, поразгледайте идеологията на изброените от мен, защото ще откриете и още нео-нацистки партии и сдружения в САЩ.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
А ве що не показвате кадрите от CNN, да видите коалицията на пълните памперси как чака чинно пред вратата на тръмполино, а мърсулката даже не я пуснаха хахахаха. Също унижението как Тръмп и наложи 15% санкции а тя се радваше и благодареше хахахаха.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 1 Не харесвам 3
KKK се чувстват отлично при Тръмп!
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Хахаха Тръмп не разреши на навлеците еврасти да ползват донесените лубриканти, наложи се да го поемат сух и не мит, отново хахахаха.
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
А ве как е фолцваген, как е, тая година ще затваря ли още заводи или ша ги оставят за догодина хахахахаха,
отговор Сигнализирай
22
Петко Фашагата
преди 13 часа
Харесвам 0 Не харесвам 5
Живейкам в УСА от 1990. В столицата Вашингтон има официално регистрирани две фашистки партии, чиито членове често дефилират по улиците в немски униформи. Демокрацията в САЩ е велика, Тръмп - още по-велик.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Актуална ли е снимката? Че той прилича на смъртник бре!! След не много време вицето ще го смени!!
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Лев Троцки си прави банкет
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
Тръмп е званял на Путин по време на разговора с хленчщите и благодарящи "лидери", да го пита кво да прави с тея И.....ти.
отговор Сигнализирай
Новини