BGONAIR Live

Германски генерал: Русия никога да не си въобразява, че може да победи НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

220
Хм...
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
След Мерцедес, Фолксваген и Рейнметал... и БОШ затваря заводи и закрива работни места в Германия. С десетки хиляди... за да напусне "една от най-силните" икономики в Европа... И търси къде да си построи нови заводи, някъде по на ИЗТОК, щото другите "най-силни" икономики като Франция и Белгия и те "победоносно и силно" са го закъсали....
отговор Сигнализирай
219

преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Този гърчавия май е с ТЕЛК, а се прави на войник.
отговор Сигнализирай
218
Русия знае и
преди 7 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Русия никога (да) не си въобразява, нещо което знае! Другите французи немци шведи започват войни, но руснаците ги завършват - на место я в Париж, я в Берлин! Не забравяй, историческа Нула!
отговор Сигнализирай
217
Лорд Миндчев
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Този съм го виждал в един берлински гааай бар. Редовен посетител е . Носи същите медали само че обикновенно е с черни жартиери и червени ботушки с много висок ток.
отговор Сигнализирай
216
Смях от Бъдещето
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
На една германска магистрала полицаите спират аавртомобил за превишена скорост. Представят се на водача и искат шофьорската му книжка. Докато я разглежда единия полицаш започва гръмогласно да се смее . Казва на колегата си - Виж, Мохамед, какво странно и смешно име - ГЮНТЕР. Ахахахахахха.
отговор Сигнализирай
215
Криз
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
От този спаднал германец акъл не искаме
отговор Сигнализирай
214
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Тя НАТО вече го е победила. Къде са ти ПВО системите, ракетите? С какво ще спреш руските ракети, ще събереш ли 1 дивизия срещу Русия? НАТО е победено отдавна, САЩ още се държат някак, но тях Китай ги изяжда бавно но сигурно!
отговор Сигнализирай
213
Скорпион
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
За какъв *** и е на Русия тази клоака европа.
отговор Сигнализирай
212
D.d.d.
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Мирен Шаро , вие сте почти икономически срина ти
отговор Сигнализирай
211
Амадор
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
До: анонимен50 Сигурно им е било топло,имали са горива,газ и т.н.А сега е студено,зима иде вук вие,камен се пука иии.....
отговор Сигнализирай
Новини